Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Itt az idő le tenni a cigit?

Itt az idő le tenni a cigit?

Figyelt kérdés
Egy hete le betegedtem olyan szinten hogy csak akkor keltem fel ha wc-re kellett mennem vagy éhes voltam. Ma már kicsit járkáltam az udvaron is, el akartam szívni egy cigit de egy-két slukk után el is dobtam mert annyira rossz keserű íze van hogy hányingerem lett tőle. Meg próbáltam még egyszer rágyújtani, megint el dobtam. Lassan 10 éve dohányzom, volt valaki aki így tette le? Nem terveztem hogy abba hagyom a dohányzást de így egy hét kihagyás után nagyon rossz íze van. Talán még az első ciginek se volt ilyen rossz íze…

jan. 28. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez lenne a megfelelő alkalom. Tedd félre a cigipénzt másra, és ünnepeld meg magad egy fél év múlva!
jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nagyon motivàlom, ebben az erős elhatározásban!

jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Azt ajánlom, hogy ha legközelebb lesz olyan, hogy elszívnál egyet, ne gyújts rá, hanem tereld el a gondolataidat róla valamivel, és akkor lehet, hogy letudnál szokni
jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azóta nem is próbáltam…
jan. 29. 06:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Remek! Már tervezheted, hogy mit veszel helyette.
jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
rágyújtottál azóta kérdező?
febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!