Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki intelligens akkor...

Ha valaki intelligens akkor le tud szokni a cigiről?

Figyelt kérdés
Tegyük fel dohányzok évek óta. Holnaptól azt mondom hogy soha többé nem cigizek. Akkor elég az elhatározás? Miben kell jónak lenni? Intelligencia kérdése? Mit fogok tapasztalni?

jan. 28. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Az intelligencia és a mentális erő szerintem kettő külön tényező.
jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Semmi köze az intelligenciához a szenvedélybetegségekről való leszokás képességének. Ahhoz kell elég intelligensnek lenni, hogy el se kell kezdeni.
jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Nem, és ez enm ezen múlik. Itt vagyok én, igazoltan a felső 20% -ban vagyok mégis cigizek.


De ott van Dr. Csernus Imre, ő is dohányzik

jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes mar nem vall intelligenciara.
jan. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez nem intelligencia kérdése csak, de ha elhatározod, hogy holnaptól nem és leteszed, akkor mindenképpen jó döntés volt, mind anyagilag, mind egészségileg. Első 2 hét rossz csak, akkor erősen meg kell állni.
jan. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb nem szokik rá.
jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erős akarat kell csak.
jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kórházban dolgozom, és nem kevés embert láttam, aki több évtized kemény dohányzás (napi egy-két doboz)uán simán leteszi a cigit egyik napról a másikra. Általában kemény, makacs öregurak, akik úgy élték az életüket, hogy nekik senki se mondja meg, mit csináljanak. Még a cigi se! Senki kedvéért le nem tette eddig, de ha egyszer ô maga dönt úgy, akkor nincs az a sóvárgás, ami eltántorítsa.
febr. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze az intelligenciához, sem az akaraterőhöz. El kell fogadni az ezzel járó negatív érzéseket és meg kell tudni érteni a függőségedet. QuitSure nevezetű appot ajánlom. 22N
febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!