Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normális hogy első cigi után...

Normális hogy első cigi után rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Első cigim szívtam el ma, a végére érve erősen szédültem, enyhe hányingerem volt, és nehezebben vettem a levegőt. Na meg marta a torkom és a tüdőm rendesen. Volt 1-2 nagyobb szívás belőle, ami nem volt szándékos.

jan. 29. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális
jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
semmi baj, kettovel kellett volna kezdeni vagy 3-mal. Annal hamarabb hozza szoktal volna. Folytasd es egyre jobb lesz.
jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Kb mindenkinél így van, aki elöször probálja
jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A tüdőbe annyira való a dohányfüst, mint amennyire a cukrozott rajzszög a gyomorba. Nem akarok okoskodni, de az élmény azért jól előre vetíti mire számíthatsz, ha ragaszkodsz a dohányzáshoz. 30 év múlva fél tüdővel még rosszabbul lehetsz.
jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1 szál cigaretta elszívása vér oxigén szállító képességét 20-25%-kal rontja.
jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat vártam ehelyett trollokat kaptam...
jan. 29. 19:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

az a gond, hogy ostoba a kérdésed...

a tüdőt nem arra találták ki hogy 6000 féle kémiai méreggel füstöld tele.

mit gondoltál, kellemes selymes pihentető érzés lesz, mint egy masszázs? :D

jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Igen, normális.

Az a helyzet, hogy a cigiben semmi jó nincs. A gondolat a jó, amit hozzákapcsolsz. Hogy menő, vagy mert úgy érzed szükséges, hogy egy adott társasághoz tartozzál, vagy valaki olyan szívja, akire felnézel. Ezt te tudod.

De az első néhány szál izgalma, újdonsága elég is ahhoz, hogy a nikotin beépüljön az agyi működésbe, és pont úgy hasson, mintha éhes lennél: bizonyos időnként megszólal, és addig emlékeztet a tested, míg nem eszel. Csak van egy nagy különbség: ha nem eszel, meghalsz; ha nem dohányzol jó eséllyel tovább élsz.

Szóval nem akarlak a magas lóról osztani. Csak miután anno beleestem ebbe a hibába én is, javaslom előbb gondold át, mi hiányzik igaziból, amit a cigivel akarsz pótolni.

Gondold meg, a dohányos sztárfigura mivé változik, ha elhagyja a cigijét, és dohánybolt sehol a közelben? Ahhoz akarod igazítani a napjaidat, hogy mikor kell menned megint rágyújtani, vagy hogy fogod kibírni a műszakot/repülőutat/akármit?

jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Normális.
jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as nagyon jót mond.
jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!