Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a poco bart pár slukkot csak és nem bírok leállni függő vagyok

jan. 30. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
na ezert sem kell legalizali a marijuanat.
jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogyan jön ide a marijuana? Az amúgy is kb annyira káros mint az alkohol elvileg
jan. 30. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ez általánosan elmondható, mivel brutál jók az ízei meg minden, levezetésre vagy időtöltésre tökéletes. Én is rajta voltam az e cigiken, de nekem meg van a saját véleményem róla, de hogy valamit mondjak! Mértékkel oké! viszont itt mérték szóba se jöhet a többségnél... Azt nézd lesz e valami bajod majd tőle? most kérdezhetik az e cigisek ugyan mi lenne? én nem mondom, nem akarok "inzultálni" ezzel senkit se... de csak figyeld! aztán ha lesz vmi hát akkor változtass! (én inkább elszívok egy szál régit, de erősen mérték tartva).
jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
találj okokat amiért letedd legyen hobbid
jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy pár slukk után függő. Hagyd abba, ennyi.

Ahhoz hogy kialakuljon a nikotinfüggőség sok időre van szükség. Te csak buta vagy nem függő.

febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 látszik hogy semmit nem tudsz se a nikotinról se a pocoról egy slukkban sokkal több nikotin van mint egy sima cigi slukkban. Egy slukka pocobol kb egy fél cigi.
febr. 3. 18:30
 7/11 anonim ***** válasza:

pocot is szívtam, meg mindenféle vapet is.

Meg úgy kb 6 éve cigizek.

A nikotinfüggőség nem napok alatt alakul ki. Az lehet, hogy finom íze van és szereted szívni de az nem konkrét függőség elvonási tünetekkel. kidobod a kukába és annyi ha abba akarod hagyni. Még a heroin elvonási tüneteihez is masszív 3-4 hétig kéne vénásan lőni magad nem az első után lennél fizikailag függő.

febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hol lehet venni heroint bátyja?
febr. 3. 18:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon már nem nagyon. Meg nyugaton is nehéz sztem.
febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!