Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idő után szoktatok rá...

Mennyi idő után szoktatok rá a dohányzásra?

Figyelt kérdés
Nekem 1 éve van meg az első e-cigim, 20mg nikotinsósat szívok. Viszont nyáron semennyit se szívtam, előtte volt hogy naponta egy tankot elszívtam, szeptembertől már hetente többször. De szeremcsére még nem szoktam rá, nem is hiányolom.
febr. 4. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
én az első szál után mert szédültem és megtetszett. Most már évtizedek óta szívom egy csomó bajom van vele, de nem szívni nagyon nehéz
febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semennyi. 2 éve szívogatok ezt-azt, már volt minden, rendszeresen. Szivarkától Neo-ig, de sose tudnék raszokni, a cigitol undorodok is.
febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a 4.szál után éreztem hogy ez az ....kb ezt vártam.onnantól próbálgattam ki szinte az összes cigifajtát ...amit itthon lehetett kapni.nem az összeset ,de szinte mindet.
febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!