Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek mi a véleménye a 18...

Kinek mi a véleménye a 18 alattiak cigi függőségéről?

Figyelt kérdés

Ma már egyre több 18 alatti szívja a cigit, akár e-cigit is. Főleg általános-középiskola -i korban.


17/F



febr. 21. 20:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy tele vannak megfelelési kényszerrel, konformizmussal. Hat rájuk a többi elismerése, esdekelnek azért, hogy mások vagánynak tartsák őket.


Igazi behódóló, alárendelő szolgalélek attitűd.

febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen meg csodálkozik, hogy daganatos beteg lesz. Gratulálok neki.
febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
8%
Meno de tényleg csak a vaganyak kezdik korán akárki akármit is mond.
febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
#3 vagányság önmagad mérgezni és még fizetni is érte?
febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

#3 láncdohányos barátaim mondják, hogy azt kívánják bár ne kezdték volna el. Csak azért kezdték, mert menőnek hitték, aztán rájöttek, hogy nem az. Miért költsek tüdőrákra, rossz fogakra és büdösségre? Mitől menő ez? :D


Nem csak a 18 év alatti dohányzásról, hanem úgy un bloc a dohányzásról ugyanaz a véleményem. Minden dohányos ismerősömtől megkérdezem, hogy miért kezdték el, kétféle választ szoktam kapni: "Nem tudom" vagy "Azt hittem menő". Én is kipróbáltam nyilván, de az íze is undorító volt, a szaga is és a hatását se éreztem.

febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Egyébként én most nem a felnőttek ellen szólok, de ki kell állnom olyan téren a nálam fiatalabbak, vagy a kortársaim mellett, hogy vannak akik nem menőségből szívják, hanem már ez az egy dolog képes az életet bennük tartani. Túl stresszes már az élet a mai fiataloknak, és ez mint köztudott, oldja a stresszt.
febr. 21. 22:27
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is menőnek tartották a fiatalok a cigarettázást.most is és 20-30-40 évvel korábban is.ez nem csak a mostaniakra érvényes
febr. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Kérdező!te cigizel?
febr. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Igen, 2 éve de nem menőségből, mint a 18 év alattiak kb 40%-a
febr. 22. 06:07
 10/31 anonim ***** válasza:
19%
szexis.
febr. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!