Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek mi a véleménye a 18...

Kinek mi a véleménye a 18 alattiak cigi függőségéről?

Figyelt kérdés

Ma már egyre több 18 alatti szívja a cigit, akár e-cigit is. Főleg általános-középiskola -i korban.


17/F



febr. 21. 20:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Hanem miért cigizel?
febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
És mennyit egy nap?
febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Már leírtam feljebb hogy a mai fiatalok kis része miért cigizik, keresd vissza. Nem sokat kell visszalapozni.
febr. 22. 11:29
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Korán rajottek hogy szar az élet. Aki nem így tesz az csak alomvilagba ringatja magát őket el is ítélem.
febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Árt az egészségnek.
febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Általános iskolábaaan?
febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

"Minden dohányos ismerősömtől megkérdezem, hogy miért kezdték el... Én is kipróbáltam nyilván, de az íze is undorító volt, a szaga is és a hatását se éreztem."

Én meg mindenkitől megkérdezem, aki kipróbálta, hogy miért. Te miért?


És mi lett volna, ha nem találtad volna undorítónak? Miért kockáztattad meg, hogy talán rákapsz egyetlen slukk után?

febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nem menőségből cigizünk hanem van egy hangulata, egy fárasztó nap után elszívni pl egy cigit haverokkal, megnyugtató, közben beszélgetni... ha várunk valakire akkor is megy az idő egy jó cigi mellett. Aki sosem cigizett az sosem fogja tudni milyen ez az érzés én személy szerint nem a nikotin miatt cigiztem hanem a cselekvés miatt, nem tudom nekem ízre se szarok a minőségi cigik. Ez egy mondhatni hobby, egy életérzés.
febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"egy fárasztó nap után elszívni pl egy cigit haverokkal, megnyugtató, közben beszélgetni..."

Engem direkt idegesítene, ha a haver beszélgetés közben cigizne...


"ha várunk valakire akkor is megy az idő egy jó cigi mellett"

Anélkül is remekül megy az idő. Tömegközlekedem, tehát egy csomót várok, de nagyon jól elvagyok a megállóban cigi nélkül.


"Aki sosem cigizett az sosem fogja tudni milyen ez az érzés"

Aki meg folyton cigizik, sosem fogja megtudni, milyen érzés cigi nélkül élni.

Viszont eljön a nap, amikor megbánja, hogy egyszer elkezdett cigizni. Azt viszont még senki sem bánta meg, hogy nem cigizve élte le az életét.

febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
19es átlagos cigi ellenes búza vagy, mellesleg én sem cigizek már egy jó ideje szóval tudom ,hogy milyen érzés cigi nélkül élni. Sz@rt se tudsz de próbálsz okoskodni :D
febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!