Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire nehéz a leszokás...

Mennyire nehéz a leszokás napi 5-10 szálról?

Figyelt kérdés
3 hónapja cigizek, egy hónappal ezelőtt még sikerült összehozni, hogy egy hétig nem cigiztem, különösebb elvonási tüneteim sem voltak. Azelőtt napi 3-5 szálat szívtam 2 hónapig. Aztán megint stresszes időszakom jött(egyetemista vagyok) és egy hónapja akár fél dobozzal is elszívok naponta. Néha már érzem, hogy hú de rágyújtanék, ezért is félek a leszokástól egy kicsit. Ekkora mennyiségről mennyire lesz nehéz leszokni? Egy hétvége alatt a hú de rágyújtanék érzés mérséklődik? Azért is kérdezem a hétvégét, mert ugye az egyetemen nagyjából mindenki cigizik és nem akarom, hogy egy hétvégém kárba vesszen azáltal, hogy egy haver rávesz.
márc. 21. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz könnyű...már rá vagy szokva ...ez azon is látszik hogy duplájára emelted a napi cigi számát
márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legrosszabb,mert a le és a rászokó ágban vagy.
márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most kell letenni, nem azzal kell foglalkozni, hogy mennyit szivsz es nehez-e, hanem nem szabad tobbet szivni es kesz. Az elso 2-3 het nehez, utana konnyebb.

Es addig bizony alkoholt se kene innod, meg bulizni se kene, mert azonnal ra fogsz gyujtani es vege az egesznek.

márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem vagyok a bulizós típus, szóval ennyivel könnyebb lesz.
márc. 21. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Sikerülni fog.
márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez még annyira nem dúrva, egy kis akaraterő, és leszoksz. Én 24 év után szoktam le, na az durva volt.... Arra figyelj csak, hogy következetesen ne cigizz, egyetlen szálat se, különben nem fog menni.
márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ha visszaszoknál a kevesebb mennyiségre? Mégis csak konnyebbnek és kimeletesebbnek tűnne
márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!