Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretném kipróbálni a pipázás...

Szeretném kipróbálni a pipázást, de nem tudom hogy milyen dohányt vegyek. Ajánlanátok néhány dohány fajtát? Csak hogy ne nézzenek teljesen hülyének.

Figyelt kérdés
nem vagyok dohányos, utoljára kb 10 eve szivtam djharum cigarettát , az kellemes volt, de ennyi, viszont most rám jött h rágyujtanék egy pipára!
márc. 21. 22:11
 1/2 A kérdező kommentje:
jah, és valami finom édes illatu fajta kéne amit meg tudok venni dohányboltban !
márc. 21. 22:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem miért hiszik sokan azt, hogy ha egy jobb dohányt, vagy egy szál szivart szeretnének venni a dohányboltban, akkor hülyének nézik őket. Ilyeneket csak dohányboltban tudsz venni, viszint nagyobb forgalmasabb dohányboltokban érdemes szétnézni, mert a kissebbek általában csak cigistrafikok (bár kivételek vannak bőven), de ott is megrendelnik neked, csak akkor a jövő héten tudod átvenni.

Nekem édes pipadohányok közül a Thomas Radford Sunday's fantasy, valamint a Mac baren original choice és a a black ambrosia jött be leginkább.

márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!