Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik tekerik géppel a cigarett...

Akik tekerik géppel a cigarettát Tőlük kérném a segítséget! Mondanátok légyszíves tippet hogy mennyi dohányt érdemes a sodróba tenni?

Figyelt kérdés
Az a problémám gyakran vastagabb a sodort dohány mint a szűrő és gyakran amiatt kiesik a szűrő a helyéről. Hogy lehetne ezen javítani? Van rá valami jó praktika?

ápr. 4. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Na ez egy jó kérdés mi is így csinaljuk de szenvedés én azt szoktam

Hogy a dohányt amit veszek kiszaritom szinte teljesen mert ha nyers kezelhetetlen :D

ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyon száraz dohány kipotyogott a hüvelyből. Kb. 1gr/szál volt a betöltött mennyiség nálam. A dobozos cigarettaszálakba kb. feleennyi vagy kevesebb dohányt tesznek. Szerintem valahol a kettő között lesz a neked megfelelő mennyiség.
ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért írtam h szinte teljesen :) nem csont szarazra.
ápr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!