Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki az Allen Carr könyvvel...

Aki az Allen Carr könyvvel szokott le könyvesboltban vette?

Figyelt kérdés
Amit meg lehet venni könyvesboltban az ugye nem ugyanaz ami az interneten fenn van? Mert a neten volt amit le lehetett tölteni és elolvastam, de nem hatott meg annyira, hogy letegyem a cigit. Azért bízom benne, hogy ha ténylegesen könyv formájában megveszem az tartalmasabb lesz?

ápr. 20. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinnén, hogy annyival tartalmasabb. Nem az a pár kiegészített, javított mondat fog kizökkenteni. A netes verzió is tökéletesen összefoglalja a problémát. Amúgy a könyv nem fog leszokni helyetted, te is kellesz hozzá vastagon. Olvasd el még1x.
ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Olvastam Allen Carr könyvét ami dohányzás leszokásáról szól. Jó könyvnek tartom, de ettől eltekintve nem ettől tettem le cigarettát.

Internetről rendeltem a könyvet, de létezik belőle hanganyag, és személyes csoportos leszokás is.

A könyv az csak rásegít a helyesútra, de a döntést neked kell meghozni!

ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!