Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szertnék hízni, ha leteszem a...

Szertnék hízni, ha leteszem a cigit, az már az első lépés a hízás felé? Vagy alkattól függ?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem 15kg jött fel a cigi abbahagyása okán. És kábé három hónap alatt. Pedig előtte tök csonti voltam.
2010. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia! Én is épp a hízni akarás miatt tettem le a cigarettát de nem híztam egy kilót sem.Pedig már több év eltelt hogy nem dohányzom.Alkat kérdése biztos.
2010. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ohh,hát akkor valószínű én sem fogok hízni:-(,mert a legtöbb eddigi kilóm 53,és 170cm vagyok,már elmúltam 30éves,de még sosem voltam 53kg-nál több.Viszont most 48kg vagyok(gyomor és bélbeteg),és az orvosok is mondják a cigit el kéne hagynom,mert a betegségemre még ez sem jó,és hízni is fogok.De valószínű,én nem fogok:-(
2010. okt. 29. 11:18
 4/9 anonim válasza:
Én 49 kg voltam 10 évig folyamatosan,és tavaly tavasszal elkapott valami nyavalya és képtelen voltam pár falatnál többet enni,és lefogytam 46 kg-ra.Amikor rendbe jöttem felszedtem a leadott kilókat és még plussz is jött fel most 165cm és 55!!!!kg vagyok ami nagy szó nálam mert 9 hónapos terhesen nyomtam 58 kg-t.
2010. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó?...de te is dohányoztál?
2010. okt. 29. 12:11
 6/9 anonim válasza:
Igen,terhesség előtt cigiztem de amint megtudtam hogy babás vagyok leraktam.Szülés után nem szoktam már vissza.Már iskolás a lányom,úgyhogy én nem amiatt híztam pár kilót hogy nem dohányzom már.
2010. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki a cigit abbahagyja és utána hízik az azért van, mert sokkal többet eszik. Valami pótcselekvést kell csinálni a cigizés helyett, és ez az evés.
2010. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én hízni szeretnék,étvágyam az most is van.
2010. okt. 29. 14:05
 9/9 anonim ***** válasza:
nem azért hízol, mert többet eszel. ez csak egy része. a hízás főleg azért indul el, mert a cigi abbahagyása után nem viszel be annyi mérget a szervezetbe, és a tápanyagot jobban fel tudod dolgozni és a ciginek hajtó hatása is van.
2010. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!