Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 2-3 szál cigit ha elszívo...

Napi 2-3 szál cigit ha elszívok az sok? Igaz hogy ha leteszem a cigit akkor meghízok?

Figyelt kérdés

sok stressz ér mostanába pedig még nagyon fiatal vagyok, viszont husosabb típus vagyok és félek ha leteszem a cigit akkor még jobban meghízok.

de nem szívok minden nap 2-3-at van mikor csak egy felet v csak egyet de van h egy napig nem is szívok.

létezik olyan hogy ameddig cigizek addig a cigi fogyaszt vagy legalábbis nem hizok meg tőle de utána ha leteszem meghízok?


2010. nov. 13. 17:45
1 2
 11/12 knifemaster válasza:

Kimaradt,hogy a zabálás része az erős dohányosokra vonatkozik.

Napi 1-1.5 doboznál raktam le egyszer a bagót,pótcselekvésként ettem,felszaladt 10 kiló,aminek többsége zsír volt.

2010. nov. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
hallottál már arról hogy mennyire elbutítja a tömegeket a média? azt hogyha leteszed a cigit és meghízol csak a cigigyártó cégek találták ki.. tedd le!! sokkal jobban fogod érezni magad... és attól hízol ha nem mozogsz szóval ha leteszed sokkkal egészségesebb lesz a tüdőd és jobban fog menni a mozgás ami ugye fogyaszt:) ergo ha leteszed a cigit az fogyaszt.. ééérteeed? XD
2010. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!