Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ien sokan cigiznek?

Miért ien sokan cigiznek?

Figyelt kérdés
Nemértem.Mindenhol azt mondják,hogy a cigi halált okoz ,és nagyon sok betegséget, és erre nagyon sok az esély.Akkor miért van az ,hogy körülbelül minden 2. ember cigizik,(még a tvben is ,pl:Valóvilág).Ezek az emberek nemfélnek attól,hogy valami bajuk lessz?(Esetleg tüdőrák,ami halált okoz,vagy érszűkület)
2010. dec. 17. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
neked amúgy nem tök mindegy? meg erre milyen választ lehet adni? cigiznek és kész..
2010. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindenkinek a magán életébe beletartozik hogy miért cigizik,A másik tüdőrák a szomszédom 15 éves korától cigizik és most lesz 90 éves az öreg.
2010. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

mindneki abban bízik h ő lesz az ellenpélda. 90 évesen még él és cigizik. mert ilyen is van. aki meg nem azmeg úgyvan vele h egyszer úgyis megkell halni.

amúgymeg nemtökmindegy?

2010. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos sok ember cigizik, pedig mindenki tudja, hogy nem jó, de van aki csak megkostólja rászokik, ás aztán nem tudja elhagyni. Habár nem is kellet volna feltalálni a cigit, nem is tudom miért van. Aki szívja az a saját egészségét teszi tönkre, ő választotta, minden embernek joga van választani!
2010. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs ezzel semmi bajom, csak utálom, amikor megyek az utcán, és előfordul, majdhogynem az orromba fújják a füstöt. Persze mindenki ott cigizik, ahol akar(meg ahol a örvény nem tiltja, bár sokszor még ott is) Tisztelet a kivételnek :(
2010. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%

nekem kurv@ra nem mindegy, meg magán ügy. főleg mikor az utcán bagóznak, és a képembe fújják a füstöt. szívják a 4 fal közt...

miért nem tiltják be akkor már a nyílvános helyeken a bagózást. annyira elmaradottak vagyunk másokhoz képest, hogy az undorító. csak egy rohadt törvény kellene, és kész. most pesten nem lehet bizonyos helyeken, de sajnos azon kívül simán lehet bármely városban. meg az a sok csikk az utcán, mert nem mennek el a szemetesig...

alapvető kultúra hiányzik itt. ha az egyik megteheti, akkor én is megtehetem, mert ki nem szarja, aki beszó' azt majd leverem! >:(

2010. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
nem kell felkapni a vizet szerintem magyarország helyzetén, mert nem hinném hogy fog változni, és csak magadat idegesíted, sok mindenben szánalmas ez az ország
2010. dec. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
16%
am azért ien sokan mert aki pasziv az is dohányosnak számit vagyis mind1 h cigizel v cigiznek melleted am haza viszi öket a nikotin
2010. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert ilyen hülyék. Nincs rá más szó. Hülyék és kész.
2010. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Magyarország alapvetően vezető helyet foglal el a dohányzás, az alkoholfogyasztás és még megannyi helyen, az embereknek a mindennapi stressz mellé ami itt már indokolatlanul magas, kell egy kis kikapcsolódás, sokan a legális drogokhoz nyúlnak.Alkohol, cigaretta, kávé, tea, cukor, zsír....sokminden. Első sorban az életvitelt és a megfelelő társadalmi körülményeket kellene egy kicsit megújítani, értem ez alatt , létbiztonság, közbiztonság, nyugalom, jólét. Amikor ez megvan egyre kevesebben fognak az ilyen élvezeti szerekhez nyúlni, mivel ha az ember kiegyensúlyozott, nincsen szüksége drogokra. Nem kell ez az akaratgyenge meg ilyen olyan duma, az ember az ember , bár lehetnek üdítő kivételek.

A kedves már már őrjöngő nemdohányzóknak pedig üzenném, hogy undorító az intoleráns viselkedésük sokszor, hihetetlen bennük is mekkora agresszió gyűlik fel.... amit valahol ki kell engedni, általában ilyen fórumokon.

Ja bocs én sem dohányzok, és ennek ellenére baromira nem fogom senkinek sem kitaposni a belét hogyha elszív mellettem egy cigarettát, ha annyira zavar akkor arréb lépek ennyi.

Tiltással nemigen lehet megoldani semmit sem, ezt már bebizonyította azt hiszem a történelem, viszont lehet baszakodni a dohányosokkal, hogy még szarabbul érezzék magukat, nagyon jó felfogás.

2010. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!