Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ien sokan cigiznek?

Miért ien sokan cigiznek?

Figyelt kérdés
Nemértem.Mindenhol azt mondják,hogy a cigi halált okoz ,és nagyon sok betegséget, és erre nagyon sok az esély.Akkor miért van az ,hogy körülbelül minden 2. ember cigizik,(még a tvben is ,pl:Valóvilág).Ezek az emberek nemfélnek attól,hogy valami bajuk lessz?(Esetleg tüdőrák,ami halált okoz,vagy érszűkület)
2010. dec. 17. 14:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokan (főleg fiatal korban) baráti társaság miatt szoknak rá. Én is cigiztem régen, de már leszoktam és utálom a szagát is. Azt meg fejbe tudnám rúgni akkor bent a buszmegállóban dohányzik, mert nem akar megázni vagy valami. Azt meg, hogy halált okoz az kötelező feltüntetni, de őszintén szólva aki tudja a következményeit és ugyanúgy van olyan hülye, hogy szívja akkor az meg is érdemli...
2010. dec. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én például szeretek cigizni. nem vitatom, hogy káros, de azért egy kicsit túl van lihegve.
2010. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is dohányzom, pedig tudom, hogy káros.De például van, aki napi 4-5 vagy több kávét megiszik,az is káros, csak máshogy.Persze azzal nincs hatással a környezetére...

Mindig rosszul esik, ha olvasom az ilyen elutasító, általánosító és indulatos kommenteket.Én például mindig arrébb állok, ha sokan vannak körülöttem, nem gyújtok rá ott, ahol tilos,nem cigizek a buszmegállóban és MINDIG a kukába dobom a csikket.Ha látom, hogy sokan állnak körülöttem, és nem tudnék arrébb menni (pl. zebrán való átkeléskor) inkább addig bele se szívok,hogy ne menjen mások arcába a füst.Szerintem a dohányosok és a nemdohányzók közt is vannak bunkók és nem bunkók, és nem a dohányzási szokások alapján kéne a két csoportot kialakítani.Ha én is megteszem, hogy odafigyelek a nemdohányzókra, akkor egy olyan helyen, ahol megengedett a dohányzás (pl.kocsma) könyörgök ne kelljen már a szomszéd asztaltól a figyelemfelkeltő célzatú köhögést,krákogást és beszólásokat hallgatnom. Ha én nem gyújtok rá ott, ahol tilos,akkor akit zavar a füst, megtehetné, hogy nem megy dohányzó helyre.

2010. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
A fiatalok nagyon vagánynak tartják a cigit..csak nem tudom mi a vagányság benne
2010. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
mert a füst elviszi a bajt :)
2010. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Phoney ***** válasza:

11:48:

Néha úgy érzem, egyesek direkt beleállnak a füstbe, hogy aztán nyíghassanak...vagy épp egyből kiabál h "NEMIGAZ, RÁMFÚJJA A FÜSTÖT", amint megérzi a levegőben... amúgy én nem vagyok dohányos, épp ezért tartom furcsának. Mondjuk Bp-n lehet, hogy ennyire egymás nyakán vannak az emberek, nem tudom, rég laktam ott:)


11:25

Hát Bruce Willis is cigizik:F:FF Nem, amúgy ha pl a "kemény emberek" nem cigiznének, hanem csak teszemazt a 70 éves öregek, akkor nem nagyon érdekelne egy tizenévest sem.

2010. dec. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van, csak én élvezek cigizni, és már a Bruce Willis-es, ala. JOhn McLane-es szívási fogási technikámat is kifejlesztettem:D
2011. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!