Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigi márkák vannak?

Milyen cigi márkák vannak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, be tudna valaki sorolni cigi márkákat ebbe a 3 kategóriába: jó, középkategória, szar. Persze ezeket a "kategóriákat" tág értelemben gondolom, úgy nagyjából...
2010. dec. 26. 23:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És a narancssárga Pall Mall-ról mi a véleményetek?
2011. jan. 2. 14:33
 12/16 anonim válasza:
Szofi, világoszuöld.... Nagy favorit, főleg, hogy most ilyen ócsó... Nemtom miért de én egy darabon csak mentolos cigit tudok szívni, szerintetek ez gáz?!:D
2011. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igaz hogy elég régi poszt de azért leírom hogy az első szál úgy sem fog bejönni, bár lehet én azért vagyok így mert az első szálam egy piros lucky volt
2015. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ami hozzá teszem jó, sőt az a kedvencem. Csak első szálnak rohadt erős :D
2015. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Krisztsön válasza:
Tudom régi poszt de érdekel, hogy már rá szoktál a cigire ? amúgy szerintem Arany Marlboro , és a Kék Lucky Strike a nyerő
2015. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nàllam àlltalában a 100-as sötét kék szofi a nyerő, előtte sima sötétkék szofit szívtam. De ami még szerintem jó: piros marlboro, arany marlboro, duplapattintós marlboro, banános chesterfield. A mentolos cigik rohadtszarok, jó hogy most ki akarják őket vonni a forgalomból. Attól az 1 cigitől hányni tudnék, igyis öklendezek miután elszivok 1 szál mentolost, mindegy milyen márkában.(duplapattintós marlboronál erdei gyümölcsös meg mentolos pattintós része van, vagy mindkettőt lepattintod és úgy szívod el, vagy csak az egyiket, vagy egyiket se. Zöld mentolos szofi, kék mentolos LD). Ami még jó: duplalattintós Winston, abból is csak a gyümölcsös részt szeretem, a mentolost nem. Fekete marlboro(ismertebb nevén marlboro touch). Sárga marlboro, kék, piros viceroy, kék multifilter, sárga nagyon szar, kb ennyi.

Ha meg töltött cigit szívok akkor Bond hüvely Bond dohány, Club hüvely Golden Gate dohány vagy Multi dohány, vagy sodrott cigi. De én főleg 10)-as kék szofit szívok vagy ha nincs cigim, akkor töltöttet vagy duplapattintós marlbit. Bár kinek mi a jó. Én a mentolos cigiket rühellem, meg a nagyon erős töltött cigiket, itt kivétel a Bond hüvely Bond dohányból készült töltött cigi. 😊

2016. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!