Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nemdohányzók heves támadása...

A nemdohányzók heves támadása a dohányzók ellen mögött látens irigység van?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, mikor valaki feltesz itt egy kérdést, pl. hogy szokjon le, már lerohanják az antidohányosok, hogy milyen szar neki így meg úgy nem lehet gyereke, meg igazából is látja a kárát nem is a dohányos.

Miért érdeklik ennyire a nemdohányzókat a dohányzók?

tudatalatt ők is vágynak rá, csak nem merik bevallani?


Mindenki szapulja a celebeket, mert híresek és gazdagok.

gondolom szeretnének híresek és gazdagok lenni, akik szidják őket (ha nem is nagyon, de ez a vágy mindenkiben benne él).


Mellesleg nemdohányzó vagyok, csak egyszerűen nem érdekel olyan szinten, hogy vértizzadva kergessem szibériába a dohányosokat.


2011. jan. 31. 01:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nemdohányzó vagyok, és én csak azt rühellem, hogy megyek az utcán, és a képembe fújják. Melóban voltak olyan mocsok munkatársak, akik direkt csinálták ezt ,röhögve. Mellesleg a dohányfüst allergiás rohamot vált ki belőlem, nem tudom, mitől van, doki mondta, mikor kivizsgált. Melóban mégsem vettek komolyan, a végén már majd a tüdőm köptem ki, inkább otthagytam. Ezért vagyok mérges a cigizőkre, mert fáj a tüdőm napokig, ha rámfújják.
2011. jan. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy irigység, részemről inkább undor. Ha olyan helyiségbe megyek, ahol cigiznek 1pillanat alatt füstszagú lesz a hajam, ruhám. Én ezért is utálom. A lakásról nem is beszélve, ha bagósok jönnek vendégségbe... Másnap függönymosás.
2011. jan. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló! Akkora parasztok a volt kollégáid hogy az valami félelmetes, sajnálom. Jól tetted hogy elmentél onnan.

Második, azért egy kicsit túlreagálod szerintem.


Kedves kérdező:

Ez az egész azért van mert, a kedves eu keretein belül megy az uszítás a cigisek ellen, ennyi. Látszatintézkedés, kell a feszültséget kelteni, hogy az emberek ezzel (is) le legyenek kötve.

Egyetértek bizonyos intézkedésekkel, a nemdohányzónak joga van a friss levegőhöz, de a cigis is hadd szívjon el egy szálat valahol.

A kövéreket még nem oltja folyamatosan senki... eljön majd az is.

Egy exdohányos

2011. jan. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedni? MIRE? Ennél nagyobb marhaságot még nem is hallottam a héten, pedig már hétfő délután van.
2011. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem két dolog zavar a bagósokban!

1. ha az orrom alá füstölnek, vagy nem közvetlenül az orom alá, te a tömeg közepén (szabadtéri konceert), vagy a földre szórják a csikket, vagy a buszra való felszállás előtt szívnak még egy slukkot, és a buszba fújják a füstjét

2. ha csinos lányokat látok, mert nem értem, hogyha annyira igényesek a külsejükre, akkor miért öregítik a bőrüket, és miért büdösítik a szájukat


Ezt leszámítva nem zavar.

2011. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az éremnek két oldala van! a dohányosok se angyalok (tisztelet a kivítelnek) nekem pl. egészségügyi problémák miatt nagyon rossz érzés, ha rámfújják a füstöt. nagyon szeretik hangoztatni, hogy joguk van hozzá. ez így is van, a saját egészségét mindenki úgy károsítja, ahogy akarja, távol álljon tőlem, hogy beleszóljak, de ne fújják rám szánt szándékkal (mondván: csakazértis, nesze neked, kényeske) mert nekem meg a tiszta levegőhöz van jogom. bocs. amúgy a kultúráltan dohányzókkal semmi bajom.
2011. febr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BpZsolt30 válasza:
Az van mögötte, ahogy itthon előadják indulatosan, zavaros érvekkel. Ha megnézed svájcban a gazdagok le szavazták a nem dohányosokat, vajon miért? Itthon is ezeknek a nagyrésze szívná mint mi, ha lenne rá pénzük.
2013. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolj bele abba, hogy lenne egy ismerősöd, aki reggel-délben-este, valamint napközben is, összesen akár 20-30 alkalommal megeszik egy pálpusztai sajtot!

Ez is olyan. csak érhetetlen módon csak magyarországon többmillióan fogyasztják ezt a vackot, ellentétben a büdös sajttal, amit jogosan, már évtizedek óta nem tolerálnak ott, ahol sok ember fordul elő egyszerre.

2013. jan. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
10 évig szívtam! Ma általában nem túlságosan zavar a cigifüst. Ettől még tudom hogy tönkreteszi a cigis, és környezete egészségét. Én fizetem a kórházi költségüket, amikor rákosak lesznek. Ugyanígy utálom amikor dagadt valaki, és nem tud dolgozni, illetve állandó orvosi kezelésre szorul. Mi tartjuk el őket, akik megpróbálunk vigyázni az egészségünkre!
2021. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!