Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyit lehet szívni a füves...

Mennyit lehet szívni a füves cigiből? Le kell tüdőzni?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék. Az egyik osztálytársam azzal dicsekedett, hogy szív. Aggódok érte, mert jó barátnőm, de lehet hogy csak kamuzott, mert azt mondta, hogy letüdőzte. Én úgy tudom, hogy nem kell. És akkor lehet, hogy ezzel le tudom buktatni. Másik kérdés ugye hogy mennyit lehet belőle szívni. Betekerik, és hány slukk, hogy ne nagyon legyen baja? Segítsetek
2009. febr. 10. 14:53
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

A dohányzás 20 évet is elvehet az ember életéből!

Az alkohol akár 30 Évet is elvehet az ember életéből!

A fű pedig magában NEM okoz akkora károkat mint , a cigaretta meg az alkohol!

Mérté kell használod igen is segít az emberen!

Nem véletlenül van legalizálva sok helyen.

Persze nem azt mondom hogy mindenkinél .Bizinyos betegségekben segít,PL: rák epilepszia

ÉS : [link]

2013. dec. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
#5-nek: a fűre nem szoknak rá úgy mint a drogra például,a fű nem okoz pangást sem.Így kibírja az illető ha nem jut hozzá,és nem fog megőrülni mint a drogosok például :D
2014. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 TheHighChris válasza:

Ezt a sok okoskodó embert, azt hiszi ért hozzá közbe nem is tudja hogy néz ki

3g halált okoz? Ezt hol hallottad?

Nincsen halálos áldozata és nem is lesz

Ha egy kicsit utánna olvasnátok nem kamu oldalakon akkor kicsit máshogy tekintenétek ezekre a dolgokra


Peace

2018. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!