Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi értelme van cigizni?

Mi értelme van cigizni?

Figyelt kérdés

Szerintem az égvilágon semmi. Nem tudom miért dohányoznak ilyen sokan, de én nagyon elítélem őket.

Büdös, káros a szervezetre, nem elég h már így is nagyon szennyezett a levegő még ezzel is el kell rontani? Szánalmas h egyeseknek ez élvezetet nyújt. Utálom ha bemegyek egy szórakozóhelyre és csipi a szemet a füst, meg sok idióta hülye miatt ilyen szennyezett levegőt kell szívniuk a normális embereknek is. Ezért nagyon ritkán járok ki bulizni. Szerintem mindenhol be kéne tiltani!

A másik meg a szemetelés! Utálom amikor szemetelnek, meg csak úgy eldobálják a csikkeket. Akik dohányoznak azoknak üzenem: Ti egy halott bolygón akartok élni??? Nyissátok már fel a szemeteket emberek! Védjük már a saját bolygónkat ott ahol csak tudjuk!!!

Én is így teszek! Köszönöm


2011. márc. 11. 18:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
Akkor légy boldog az ítélkezéseddel.Bizonyosan makulátlan vagy.
2011. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Mi értelme?

Ez egy jó kérdés.

A fiatalok többsége csak úgy menőzésből,mert azt hiszik,hogy most "hú de menő vagyok!",de persze azzal nem számolnak,hogy azt majd,hogy fogják megmagyarázni csajuknak,hogy nem áll fel nekik! Az idősebb korosztály pedig azért,mert fiatalon rászoktak! :D

2011. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

1. válszolónak:

Te bizonyára bagós vagy!! Szokj már le! Csak tönkretesz!

2011. márc. 11. 19:01
 4/35 anonim ***** válasza:
70%
Tudom a megoldást a problémádra,soha többé ne vegyél levegőt, legalább egy hülyével kevesebb. Vagy menj el b*zinak azok rinyálnak ennyit.
2011. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
48%
Tudod mi a közös a véleményben és a segglyukban?
2011. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
48%

Te valami pap vagy vagy mi a tököm?Én is bagós vagyok.

2. válaszolónak üzenem: már nem menőzésből szívják a tizenévesek,pár éve még ez volt,de manapság.

2011. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy miért szívják akkor a tizenévesek?
2011. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
Mi értelme van ennek a kérdésnek? Nem vagyok itt régen, de szerintem ennek az oldalnak nem a véleménynyilvánítás meg a vitatkozás a lényege. Miért kérdezel olyasmit, amit az első mondatoddal megválaszolsz magadnak?
2011. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Hogy ti milyen sötétek vagytok! Gondolkozzál már el rajta!

Én csak jót akarok. Magadat teszed tönkre. Én egészséges, tiszta környezetben szeretnék lenni. Gondolom te is így vagy ezzel. Meg semmi értelme az egésznek. Csak pénzkidobás és levegőszennyezés.

2011. márc. 11. 19:13
 10/35 anonim ***** válasza:
48%

Az egész civilizáció káros a bolygóra, sőt az ilyen hülye megnyilvánulások is károsak az idegrendszerre. Te csak egy kis hülyegyerek vagy, de a hülyeségeidet ne itt vezesd le. Mindenki tudja, h káros, de vki élvezi ezt, vki xarik rá és élvezi ezt, vki... Úgyh ha nem tetszik rendszer tudlak sajnálni.


És igenis többnyire igaz, h mindenkinek van de senki sem kíváncsi a másikéra.

2011. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!