Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi értelme van cigizni?

Mi értelme van cigizni?

Figyelt kérdés

Szerintem az égvilágon semmi. Nem tudom miért dohányoznak ilyen sokan, de én nagyon elítélem őket.

Büdös, káros a szervezetre, nem elég h már így is nagyon szennyezett a levegő még ezzel is el kell rontani? Szánalmas h egyeseknek ez élvezetet nyújt. Utálom ha bemegyek egy szórakozóhelyre és csipi a szemet a füst, meg sok idióta hülye miatt ilyen szennyezett levegőt kell szívniuk a normális embereknek is. Ezért nagyon ritkán járok ki bulizni. Szerintem mindenhol be kéne tiltani!

A másik meg a szemetelés! Utálom amikor szemetelnek, meg csak úgy eldobálják a csikkeket. Akik dohányoznak azoknak üzenem: Ti egy halott bolygón akartok élni??? Nyissátok már fel a szemeteket emberek! Védjük már a saját bolygónkat ott ahol csak tudjuk!!!

Én is így teszek! Köszönöm


2011. márc. 11. 18:54
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
48%
Kit érdekel az hogy te kit akarsz megóvni? Saját döntése, ha már ennyire játszod a környezetvédőt akkor inkább a gyárakra fókuszálj mert ha csak a bagó füst lenne az egyetlen gond összetehetnéd a praclid.
2011. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Te jó ég,itt mindenki hülye?

Attól,hogy ti károsítjátok magatokat,nekünk miért kell miattatok hamarabb kinyúlnunk?!Utálom,amikor a buszmegállóban a büdös,mocskos,paraszt bagósok a képembe fújják a füstöt,aztán,mint akik jól végezték dolgukat...:S

Semmi értelme,büdös is,sz*r is.

2011. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
akkor mondj nekem olyan oldalcímeket, ahol véleménnyílvánításokat lehet írni. Amúgy direkt ez is volt a célom.
2011. márc. 11. 19:15
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a ciginek a szagát, kinek mi a büdös... Nem attól a kis füsttől lesz halott a bolygó és betegek az emberek, hanem a 21 évvel ezelőtt ledobott atombombától, melynek hatása még mindig mély nyomot hagy a szervezetünkben. Erről tudunk, de vajon hány olyan eset lehet, amiről véletlenül elfelejtettek szólni...
2011. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Én cigizek és kb 1 éve egyáltalán nem voltam szórakozóhelyen,se időm,se energiám.Alkoholt muszájból iszok valami koccintásnál(évi 1-2 alkalom).Most épp a cigit kapták fel, jön majd más hamarosan.

21L

2011. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Ez a magyar mentalitás úgy látom! Ha valaki vmi értelmeset szól a közösség érdekében, azt egyből lehurrogják. Persze megint tisztelet a kivételnek. De nyílvánvaló h itt a butákból van több.
2011. márc. 11. 19:21
 17/35 anonim ***** válasza:
48%
Pontosan,egyre több "buta" vagy ahogy én fogalmaznék hülye van mint te.
2011. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
48%
Hány éves vagy? Nem mondta még el anyukád, hogy a felnőttek világa nem "szeretem- nem szeretem" alapon működik? Én is rohadt sok mindent szeretnék, aztán lótúrót sem kapok. Húzzál nézni az esti mesét.
2011. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Idióta dohányosok!! Nemcsak a tüdőtök rohad, hanem a lelketek is! De csak nyugodtan dogjátok homokba a fejeteket. Idióták!
2011. márc. 11. 19:25
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jogon írsz le minden bagóst? Te és a többi papolós, álszent "társad"? Én meg utálom az ilyen nagyképű, álszent majmokat, mint amilyen te is vagy. Te nem tettél soha olyat,ami másokat zavart volna vagy ártott volna valakinek/valaminek? Előbb nézz magadba. És leírom 100adjára is..szerinted egy dohányos nem tudja azt,hogy mennyire ártalmas és drága? Minden bagós tisztában van azzal,hogy ártalmas. Onnantól kezdve mindenkinek szíve joga mérgezni magát. Nekem is. És ne általánosíts azzal,hogy mindegyik bagós bunkó. Én nem vagyok bunkó. Nem gyújtok rá tilosban, tömegben, buszmegállóban. Ha tehetem, nem dobom el a csikket. Azzal is megbarátkozok, hogy szórakozóhelyről kitiltsák,mert másokat zavar, én meg ki tudok menni arra az 5 percre. De nagyon utálom,amikor még ennek ellenére is lehülyéznek, lebunkóznak. Másoknak sokkal több rossz tulajdonsága van, amiért kitiltanám a világból is..de azt nem lehet megtenni. És igaza van az egyik előttem szólónak..nem a cigivel kellene elkezdeni a Föld megóvását, és tisztítását, hanem a gyárakkal, a rengeteg autóval, a fairtással, a folyók/tavak/tengerek szennyezésével, szemeteléssel, stb. Hidd el,ha csak a cigi lenne a legnagyobb probléma a világon, nem itt tartanánk. Gondolkozz el, mielőtt írsz..
2011. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!