Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigit vegyek?

Milyen cigit vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rég próbáltam csak ki a cigit, de az első néhány óta érzem, hogy "jó" és nem igazán hagynám abba. Próbáltam is, de feszült vagyok és vitatkozok mindenkivel, tehát most még nem hagynám abba. (tudom, hogy sablonos a szöveg, de most tényleg rengeteg minden összegyűjt a fejem fölé és ennyi menekvést tudok csak találni). Amit utoljára szívtam az a kék multi volt. Hasonló erősségűt mondanátok? Olyat, ami hosszú (100-as), vagy közepes erősségű mentolosat?


Ha lehet árat, és a cigi paramétereit is írjátok le!


Köszi a segítséget!


19/F


2011. márc. 24. 00:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Tudod, hogy rá ba.szni, ugye?
2011. márc. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
*fogsz
2011. márc. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Uhh, köszi az értelmes hozzászólást... :D Egyébként mivel ha nem szívja az ember, akkor feszült, ideges, így valószínűleg addig, amíg nyugis időszaka nem jön (pl nincs zh, megpróbálja letisztázni a magánéleti dolgait, rendbehozni az ügyeit, akkor utána abbahagyná... Csak mivel van elég problémája az embernek, nem igazán tudja abbahagyni addig? Szenvedni nem akarok addig, úgyhogy ezért kérdeztem, de köszönöm szépen...)
2011. márc. 24. 00:20
 4/23 anonim válasza:
48%

Figyelj ha feszült vagy, ideges, ingerlékeny nem feltétlen a cigi a megoldás. 2-3 doboz cigi árából kijön MagneB6.

Igen jó legális cucc idegességre, feszültségre. Én is ezt szedem főleg most vizsga előtt! Gyógyszertárban mindenféle kérdezősködés nélkül odaadják. Aztán zöld tea..

Annyi alternatíva van mint égen a csillag, miért pont a dohányt választottad?


Amúgy is 100-as cigi kb 600Ft, a mentolos gondolom még nem hallottál róla de impotenciát okozhat!


Szerintem gondold át.

20/F

2011. márc. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%

Ne vegyél semmilyent,ne szokj rá!

Most ezt mondod 19évesen,de késöbb mikor már levegőt nem kapsz,ugy megbánod ezt a döntésedet mint a kutya aki a 8-at kölykezett!

Mindig lesznek akadályok az életbe,ne a cigivel próbáld ezt kompenzálni!

Sportolj,fuss,add ki máshogy ,más modón a dühödet!

Jön a jó idő,kirándulj,sétálj,bármit csak a cigire ne szokj rá!

Piszok nehéz abbahagyni!

Bocs én nem segítek neked cigit találni!!!Bocs!

2011. márc. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

Ez kamu, hogy az idegesség miatt cigizni kell.

Én évekig cigiztem társaságban, alkohol mellé, volt hogy rendszeresen, de soha nem alakult ki függőség, bármikor, bármilyen időközre le tudtam tenni.


Amúgy ha kékmulti, akkor inkább kékpallmall. A mentolosban semmi jó nincs, pallmallből pedig utoljára kb 5 éve volt jóféle 100-as.

2011. márc. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
00:22 annyiban javítanám ki,hogy nem csak impotenciát,hanem meddőséget okoz,nőknél,férfiaknál egyaránt.
2011. márc. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
Gyer velem az onkologiára! Csak "pár perc",mig lefolyik az infuzió. Megnézheted ott mi már milyen nyugodtak vagyunk.Már nincs miért idegeskedjünk. Annak idején én is igy gondolkodtam csak akkor még a mentholos filtol volt az ami nem árt a szervezetnek.Ez volt a sláger. Aztán jött a szofi. Sajna már késső hagytam abba. Most megmár csak a kaszás jön. Szívjad nyugodtan Te is.Ne hallgass senkire.Majd itt megnyugszol. Főleg mikor látod hogy egyre kevesebben vagytok mint mikor kezdted a terápiát.
2011. márc. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó aki irtál nemtom nekedmi a bajod, én is voltam onkológián eddig sikeresnek bizonyúlt a terápia, sok sikert nekedis !! és igy tovább terjeszd az igét! :)
2011. márc. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:48


Kedves Válaszoló. Jó neked, Te legalább túléled örülj neki,Neked sikerült. Azért majd monddel te is másoknak hogy min mentél keresztül hogy oda jutottál.Ám ha csak vkit látogattál az onkológián akkor ez csúnya vicc volt.Egyébbként kivánok jó egészséget a további élezedhez.

2011. márc. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!