Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigit vegyek?

Milyen cigit vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rég próbáltam csak ki a cigit, de az első néhány óta érzem, hogy "jó" és nem igazán hagynám abba. Próbáltam is, de feszült vagyok és vitatkozok mindenkivel, tehát most még nem hagynám abba. (tudom, hogy sablonos a szöveg, de most tényleg rengeteg minden összegyűjt a fejem fölé és ennyi menekvést tudok csak találni). Amit utoljára szívtam az a kék multi volt. Hasonló erősségűt mondanátok? Olyat, ami hosszú (100-as), vagy közepes erősségű mentolosat?


Ha lehet árat, és a cigi paramétereit is írjátok le!


Köszi a segítséget!


19/F


2011. márc. 24. 00:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kék Viceroy

kátrány: 7mg/cigaretta

nikotin: 0,6mg/cigaretta

szén-monoxid:7mg/cigaretta

2011. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
kék bond megéltem én már sok mindent higgy nekem!
2011. máj. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Hát a magyar cigik elég ratyik szlovákiában élek és sztm a legjobb a piros marlboro 10,0.9,10 és a kék L&M 7,0.5,8 ezek finomK és erosek nagyjábol Marlboro ára: 3.40 euro L&M:3.10 eu
2013. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!