Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a töltött...

Mi a véleményetek a töltött cigarettáról? Inkább dohányzók véleményét várom.

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem már régóta töltöttet szív. Én nem mertem "ráfanyarodni" sokáig. Csak az övét kóstoltam meg párszor, de az nekem erős volt. Ő mondta többször is, hogy tud olyat is tölteni nekem amit szívok bolti változatban. ( kék Golden Gate ) Egyszer belementem, vett kék Golden Gate dohányt, fehér ugyan ilyen filtert, betöltötte, és az eredmény: mintha a boltit szívnám.
2011. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jobban szeretem az amit veszek rendeset de én szeretem a töltöttet is. kicsit más az íze, de ez attól függ milyen dohányt veszel bele. fontos hogy ne legyen túl nedves se meg túl száraz se mert akkor nem lehet rendesen betölteni. mást nem tudok ha ilyet szívok azt mindig kapom valakitől :P
2011. márc. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz amit veszel rendesen, csak kell mellé cigipapír, szűrő stb. nah meg kevesebb márkából választhatsz. egyébbként elég macerás a folyamat, szívtam már ilyet, nem rossz.
2011. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sokkal olcsobb. zacsi dohánybol meg lehet tömni vagy 60 cigarettát.. mondjuk én tekertem és kisebbek lettek de töltéssel is sztem ~40et tuti. szval olcsobb... és nagyobb a választék. csak ugye magadnak kell csinálnod.. :)
2011. márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon megéri.

200db szűrős cigihüvely 200Ft.

Egy tasak dohány 5-600Ft, ami elég 2-3 doboznyi cigire.


Ráadásul szerintem sokkal finomabb is.

2011. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mennyire károsabb ez, mint a bolti?
2011. márc. 29. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem jók,én kék Golden Gate-s dohányt töltök kék Golden Gate hüvelybe,és az szerintem elég jó,csak kicsit talán erős!

Egyébként szerintem semmivel sem károsabb!

2011. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem egészségtelenebb mint a bolti. Ez is ugyan úgy füstszűrős filterben van. Talán annyiban még jobb is, hogy ennél látod, hogy tutira csak dohány kerül bele a cigidbe.A gyári töltésnél meg nem vagy ott!
2011. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!