Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kérem normális válaszokat! Ha...

Kérem normális válaszokat! Ha 14 éves vagyok 5 hónapja cigizek akkor még nőni fogok, ha abbahagyom most? :S

Figyelt kérdés
Ugye igen ??? és a farkam is még nőhet ???
2011. ápr. 3. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, van aki szerint befolyásolja a növekedést, valaki szerint pedig nem.

Próba szerencse.


Ettől függetlenül én azt ajánlom, hogy tedd le, amíg még nem szoksz rá teljesen.


Én anno 13 éves koromban kezdtem és nem tartom okos dolognak, ne legyél hülye és tanulj más hibájából.

2011. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem tedd le! Bizonyított tény, ha valaki rászokik a bagóra annak nem nő tovább a farka!
2011. ápr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nőni fog még mindened,de ahoz le kell tenni!
2011. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szia, Sztem tedd le mert káros én 12 éves korom ota cigiztem de ugyanugy nöttem.

De azért tedd le mert mindenkinél máshogy van.:)

2011. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen szoktam rá és nem nőt farkam.

19/l

2011. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Fogsz a kommentárok között hallani prot és contrat is. (mellette és ellene) De az egész elhatározás igazából rajtad múlik. Ne feltétlen gondolj arra, hogy másnál ezt váltotta ki, akkor nálad is feltétlen azt fogja kiváltani. Gondolok arra, hogy lehet, valaki tényleg nem nőtt tőle, valaki meg ugyanúgy nőtt. Egyrészt, hogyha megfigyeled, hogy azok a középiskolások, akik még igen kicsiként kezdtek dohányozni (már általános iskolában is), azok jelentős része nem nőtt nagyra... De azt is megfigyelheted, hogy például rengetegen dohányoznak és mégsem mindenki 150 cm, mert az emberek legtöbbje sem 22-25 évesen szokik rá, amikor már nem nő.


Igazából "okos" válasz nem adható, dönts legjobb belátásod szerint. (egy szóval nem mondom, hogy hagyd abba, a döntés a tied) Ez kb. olyan téma, mint amikor kérdezi, hogy lehet-e tőle valamilyen baja, egyrészt adottság (genetika), másrészt szerencse, stb.


Remélhetőleg, tudtam segíteni! :)


20/F

2011. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ez genetikától függ, viszont anyád jól elporol ha megtudja...
2011. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát 5 hónapot toltam , ha most lerakom akkor még van esély rá h növök ???
2011. ápr. 3. 19:24
 9/12 A kérdező kommentje:
Valamint köszönöm a válaszaitokat , és megfogadom a tanácsotokat!
2011. ápr. 3. 19:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha most abbahagyod, igen, még nőhetsz. a csontjaid erősebbek lehetnek, ezáltal az izmaid is. Egész menő fazon leszel. ( a többiről nem tok nyilatkozni )
2011. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!