Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kérem normális válaszokat! Ha...

Kérem normális válaszokat! Ha 14 éves vagyok 5 hónapja cigizek akkor még nőni fogok, ha abbahagyom most? :S

Figyelt kérdés
Ugye igen ??? és a farkam is még nőhet ???
2011. ápr. 3. 09:09
1 2
 11/12 anonim válasza:
Cigizni baromság! Főleg ilyen fiatalon! Most már nem fogsz nőni, sőt ha még tovább folytatod 20-on évesen elbúcsúzhatsz mindenkitől!
2011. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt még csak kimagyarázod valahogy hogy magasabb a csajod, meg azt is hogy büdös a ruhád, sőt, még lehet hogy menőnek is néznek, de amikor majd rajtad röhög az egész világ, hogy a farkad sem nőtt meg, és még impotens is vagy mellé, és nem áll fel amikor kéne, nah azt már nem fogod tudni kiamgyarázni. Egyébként is, ez kicsit olyan, hogy választhatsz, hogy 35+évesen is akarsz e még nemi életet élni, vagy nem. Nem vagyok turbo anti dohányos, én is dohányzok, de többek közt emiatt szoktam le, ráadásul nem lenne túl szép látván 39 kilósan vérthányni egésznap a kemoteápia után, mikor már menthetetlen stádiumban vagy, és haldoklasz, de tovább kínoznak. Igazából én a bűz miatt, a sárga fogak, rossz közérzet, nem tudok annyira focizni, és hasonlók miatt szoktam le a dohányzásról, meg elekdtem félni a betegségektől, azóta jobb, és a lányoknak is jobban bejövök, menőbb ha nem cigizel, manapság már (szerencsére) ciki a cigi.
2011. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!