Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Abbahagyjam a Cigarettázást?

Abbahagyjam a Cigarettázást?

Figyelt kérdés

kb 2 éve cigizek,de nem tudom abbahagyjam e.

kb évi 3,2 dobozt szivok.(Marlboro,Davidoff,Winston)

De nem tudom eldönteni.

Ti mit javasoltok ?


18/F


2011. máj. 17. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:

évente 3 doboz???

Viccelsz??,ez még mondhatni alig árt....több ne legyen!!!

Abbahagyni ezt még nem kötelező,de persze jó lenne...

Ha gondolod hagyd abba,én is azon a véleményen vagyok,hogy hagyd abba,de ha buliban egy-egy szál elmegy,az nem sok...

2011. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy 3,2 dobozt szivsz?Egy évben 3 dobozzal, akkor nem is cigizel ùgy, hogy jobb is ha eldobod.
2011. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
az évi adagod egyáltalán nem vészes, de nem is egészséges és ha úgy gondolod, hogy le tudsz szokni, akkor azért tedd meg, mert csak hasznodra válik, nem leszel aktív (nagyon aktív) dohányos.
2011. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hagyd abba
2011. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, hogyd abba!
2011. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

csak ártasz az egészségednek vele. én kb. 1 évig szívtam, de csak úgy naponta 1 szálat közben (rendszeresen futottam.) bizony észrevettem, h nem tudom úgy szívni a levegőt, mint azelőtt

kedjük azzal:

-hülyeség

-pénzkidobás

-később mindenki "úgyis" megbánja

-nem érsz el vele semmit azon kívül, h egy pár évet leszedsz az életedből,

-max. ha meg akarsz felelni a haverjaidnak vele, vagy ha lázadóságot egy módszerének tekinted, v izgalom h sunyiskodjál a szüleid előtt, amire már manapság húzom az orrom

ha már ez az utolsó szempont nem aktuális, akk lettél komoly cigis. aki már nem a suli parkjában szórakozik a barátokkal, hanem úgy rászokott, h nagyjából nyakkendős üzletemberként ki fog lógni a szájából, szép lassan öregszik, mint minden ember 30, 40, 50 éves lesz, öregkorára meg úgy fog köhögni mint m.apum h szörnyű hallani.

hogy úgy mondjam a cigi 1 nagy marhaság az emberiség részéről, etetjük magunkat méreggel. persze ezt nem neked mondtam kimondottam, hanem mindenkinek


szal szerintem fogjál neki a leszokás szép folyamatának.

2011. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

17:01 es.


Amugy gyüjtöm is a cigiket,de azt nem fogom abbahagyni :D

(vam a 30 as és 60 as évekből is cigim)


De igazad van,és a többieknek is.Abbahagyom a cigit.

2011. máj. 17. 17:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratula!
2011. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezt csak te tudod eldönteni, minden genetika kérdése. egy száltül is lehetsz impotens naponta...
2011. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
évi 3,2 doboz ? Ez most komoly ? Azt nem is mondható rászokásnak ,de se cigizésnek . Szerintem arról nem nagyon lehet leszokni...
2011. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!