Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jó ha ezt érzem egy cigi után?

Jó ha ezt érzem egy cigi után?

Figyelt kérdés
Ha elszívok egy szállal akkor kicsit szédülök tőlle vagy 5-15 percig aztán meg semmi, ez jó dolog? csak anyira szédülök hogy kicsit, tudok tőle normálisan menni meg egyenesen csak olyan furcsa érzés. vagy mit kéne éreznem? csak azt hogy lenyugodtam? Vagy próbálkozzak gyengébel vagy mi? általában a piros viceroyt, vagy multit szívok! És ha iszok ( kicsit töbet mint kéne ) és rúgyujtok egyből jön a róka, ez normális?
2011. jún. 4. 21:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nincs hozzászokva a szervezeted, semmiképp nem ajánlom a piros cigiket, szívjál szürkét vagy kéket, napi első szálnál szédülés még ok, de az se mindig, nem kell rácuppanni a cigire és szívni izomból, hanem normálisan, nem egymás után szívogatni, aztán majd hozzászoksz.

De fiatal vagy még biztos, nem ajánlom, hogy cigizzél 12évesen próbáltam ki, és nem bírom letenni, 19éves vagyok és már érezem szétbaszta az ereimet, majd első szívrohamnál leteszed, addig nincs megállás.

2011. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted szédülni és hányni normális? Őszintén.
2011. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:

talán néha levegőt is kéne venni a szívások és kifújások közti időperiódusban - lehet hogy nem fogsz szédülni tőle és az is lehet hogy jobban nyugtat

amúgy curvára nem értem miért menő a sok egyik kézben karton cigi a másikban raklapnyi alkohol...

igen, ez normális annyiban hogy aranyos módon kikészíted a még fiatal szervezeted (mert feltehetően fiatal vagy és nagyjából egészséges), de ha így folytatod akkor valsz. hozzá fogsz szokni, és gyengébbek lesznek a tüneteid + elbaszod az életedet

Sok sikert!

2011. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az nem normális ha valaki csak atól, de én részegen gyujtottam rá és úgy jött
2011. jún. 4. 21:58
 5/26 A kérdező kommentje:
Figyelj én csak partydohányos vagyok(még) és nem azért iszok meg cigizek hogy nagynak tünjek vagánynak, hanem mert lenyugtat és a piát is csak azért mert szeretem és finom! És van mikor elvetem a sulykót sajnos
2011. jún. 4. 22:04
 6/26 anonim ***** válasza:

Jól mondtad, még!

Hidd el bele fog épülni a mindennapjaidba is.

2011. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

"piát is csak azért mert szeretem és finom!"

Ha utálnák, és szar íze lenne, senki sem inná. Maj hozzászoksz, és megszereted, legfeljebb a májad fogja verdesni a térdedet. De rá se ránts. Igyál, bagózz, ki tudja meddig élsz? Hogy nem sokáig, az biztos.

2011. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ha partydohányos vagy, akkor épp hogy azért szívd, hogy a társaság része legyél, menő, de legalábbis közéjük való. Nem azért, hogy megnyugodj - ez takaró duma. Miért kéne partyban megnyugodni?! Ne vakítsd már magad! Ne találj ki mentségeket. A piát meg mindenki azért issza, mert jó. Nagy magyarázat.


Én is partydohányosként kezdtem, és csak lebeszélni tudlak életed legnagyobb hülyeségéről. Persze most én vagyok az ismeretlen ugató barom, aki mit tud rólad ugye, meg a szokásaidról, mert te tényleg csak társaságban szívod.

Én is társaságban kezdtem, aztán jött minden nap. Lassan de biztosan állandó dohányzó lettem, hála az égnek csak két évig csináltam. Ez is elég volt ahhoz, hogy könnyebb asztmát kapjak, ma pumpával mászkálok mindenhova. Tényleg jó buli :S Ha visszamehetnék az időben, szájba vágnám a taknyos képem, amiért ilyen hülye voltam. És te is hülye vagy most, csak még nem tudod.

Inkább ne hányasd meg szédítsd magad, ez is jele annak, hogy a szervezeted tiszta, és nem fogadja jól a méreganyagokat.

Amúgy meg a világ legalja, hogy az ilyen fiatalok nagyobb gödények, mint én 25 évesen.

2011. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Biztassátok csak hagy szívja. Nyugi hamarosan nagyon menő leszel, hozzászokik a szervezeted, hogy mérgezed, már fel sem fog tűnni hidd el. Pár év múlva egyre többet kell majd szívnod. Ha fiú vagy merevedési gondjaid lesznek és az összes csaj rajtad fog röhögni,ha lány vagy szerencsés lehetsz ha lehet gyereked. Aztán úgy 50év múlva, amikor 3 lépcsőfokot sem tudsz megmászni levágják az egyik lábad érszűkület miatt, aztán még 2 év múlva sajna a másikat is. Aztán elvisz a tüdőrák....

Szóval nyugi: ez teljesen normális!:)

2011. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem 20éve úgy szívja h egy héten 1 doboz , és sehol semmi baja... ennyit erről a sok mende-mondáról
2011. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!