Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jó ha ezt érzem egy cigi után?

Jó ha ezt érzem egy cigi után?

Figyelt kérdés
Ha elszívok egy szállal akkor kicsit szédülök tőlle vagy 5-15 percig aztán meg semmi, ez jó dolog? csak anyira szédülök hogy kicsit, tudok tőle normálisan menni meg egyenesen csak olyan furcsa érzés. vagy mit kéne éreznem? csak azt hogy lenyugodtam? Vagy próbálkozzak gyengébel vagy mi? általában a piros viceroyt, vagy multit szívok! És ha iszok ( kicsit töbet mint kéne ) és rúgyujtok egyből jön a róka, ez normális?
2011. jún. 4. 21:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy lusta vagyok szólni, szólok én, ha valaki annyira birka, hogy látom rajta, hogy tényleg terelni kell. Csak szólok, hogy elég nagy égés, ha magadtól nem jut eszedbe... Érdekes, nekem nem fújja a pofámba senki, mert valahogy azért érzik, hogy hogyan is kellene... Van azért eszük. Ha neked nincs ilyen beépítve, még nem késő.
2011. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem mondtam, hogy ne cigizz, hanem hogy ott gyújts rá, ahol nem zavarsz senkit... Olvasni se tudsz?
2011. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Istenem!Ez a cigizz ne cigizz téma kb olyan,mint a lányok salátapunci,meg a fiúk picikuki témája.Unalmas egy szóval!Aki akar cigizzen,aki nem akar nem.Mi dohányosok(mert én is cigizem)nem akarunk senkit rá venni arra,h cigizzen,akkor a nem dohányosok is tegyenek már meg annyit,h nem ugatnak folyton,h szokjunk le.
2011. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, nem kell "ugatni" hogy szokjatok le, ezért is "ugatok" pusztán amellett, hogy legalább ne az orrunk alatt gyújtsatok rá. Magadat tönkreteheted, a te dolgod, de ha engem akarsz, az az én dolgom. Az meg, hogy valaki leszokottként igyekszik jótanácsot adni (ahogy előrébb volt példa), szintén nem minősül ugatásnak, főleg ha kulturált a stílusa.
2011. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

[link]

[link] videót is nézd meg

[link] olvasd ezeket figyelmesen végig.

Kerüld el a függőség kialakulását szerintem.

2011. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Már elmondták a ciginek a káros következményeit és ezzel tisztába vagyok, a ciginek van jó tulajdonsága is hogy lenyugodsz tőlle! De még nem tudjuk hogy az állandó stressznek mi a hatása az emberre?? remélem értitek....
2011. júl. 17. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!