Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jó ha ezt érzem egy cigi után?

Jó ha ezt érzem egy cigi után?

Figyelt kérdés
Ha elszívok egy szállal akkor kicsit szédülök tőlle vagy 5-15 percig aztán meg semmi, ez jó dolog? csak anyira szédülök hogy kicsit, tudok tőle normálisan menni meg egyenesen csak olyan furcsa érzés. vagy mit kéne éreznem? csak azt hogy lenyugodtam? Vagy próbálkozzak gyengébel vagy mi? általában a piros viceroyt, vagy multit szívok! És ha iszok ( kicsit töbet mint kéne ) és rúgyujtok egyből jön a róka, ez normális?
2011. jún. 4. 21:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem gondolod komolyan, hogy az uncsid egyszál esete esetek százezreivel szemben bizonyít valamit is? Mende-monda a nagyanyád füle... Uncsid szerencsés, bár így sem nem garantálható, hogy soha nem lesz baja. Emberek százezrei, sőt milliói esetében viszont bizonyítható szövődményeket okoz. Inkább az tűnik mende-mondának, hogy nincs semmi baja tőle valakinek 20 év után :D Nem lehet, hogy csak arról van szó, hogy nem jár dokihoz, így nem derül ki? :D
2011. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy csak party dohányos vagy. Ne is legyél több. Én is így kezdtem. Aztán épp most ment rá a párkapcsolatom a cigire, mert nem tudtam csak úgy letenni. Már nagyon bánom, hogy rászoktam, hidd el te is megfogod bánni, de még jónak találod úgy is szívod, aztán meg mikor rájössz a függőség miatt szívod. Csak azon gondolkozz el, hogy megéri???
2011. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
17%

istenem ez a sok "SZOKJÁL MÁR LE MER NEMJÓ"

akkora f@szok vannak a világon... mi a g.cinek írnak? dohányzós témakör, ide semmi közük sincs takarodjatok már innen a g.cibe. midnenhol ezt olvasom szokjle szokjle

okés 1-2komment elfér a sok közül de ne mindegyik ez legyen már könyörgöm

2011. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, hátrább az agarakkal. Én pl exdohányosként igyekeztem jótanácsot adni. Nem hiszem, hogy bárkit is bántottam volna ezzel... Nyugi.
2011. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"Unokatestvérem 20éve úgy szívja h egy héten 1 doboz , és sehol semmi baja... ennyit erről a sok mende-mondáról"


No, látod. Unokatesód most mennyi idős? 30? Egyébként nem igazak azok a legendák a tüdőrákról, meg az érszűkületről. Nem kiköhögi a beteg a tüdejét, mert időben kiveszik neki. És nem rohad le a lába sem, mert levágják.

2011. jún. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
19:48 azért írja mindenki hogy szokj már le a cigiről mert valószínűleg a sok iq killernek nem jut el az agyáig, hogy ez NEM JÓ. hogy magatokat mérgezitek? sz@rok rá, tegyétek, csak kussban. de hogy én szívjam be a szaros cigifüstötöket? na azt már nem látod. Hát ezért írjuk, hogy szokjatok le róla.:)
2011. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó:

szerintem magamat mérgezem, nemtéged. ha zavar a cigifüst, megs zólni kell hogy bocsi de nemtudnál odébbállni, mert zavar a füst.

ennyilenne de nektek midnenbe belekell avatkozni.... csak tegyétek:D sok f@sz

2011. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kedve sutolsó, hogy feltűnt-e, de te vagy az, aki állandóan f@sznak és hasonlónak titulálja a nemdohányzókat. Elég szépen képviseled a táborod értelmi színvonalát... Még én vagyok a f@sz nemdohányzóként, mikor te vagy az, aki idegméreggel és mindenféle sz@rokkal mérgezi magát és engem, és ezt olyan hatalmas életstílusnak állítja be, hogy a mellét verve védi? Passzív dohányzásról hallottad? A cigifüstöt nem csak te szívod be, hanem az is, aki nem terevzi...

És nem, cseszd meg, nem szólok neked, ha cigizni akarsz, keressél egy kihalt sikátort, vazze. Eleve ott gyújtsál rá, ahol nem zavar senkit, ne azt várjad, hogy terelgessünk, mint a birkát.

2011. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
* hallottál
2011. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
te lusta vagy szólni, ezért ne is cigizzek:D az ilyen birka hozzáállás miatt fújjuk a pofátokba:)
2011. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!