Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek a champix és az...

Szerintetek a champix és az e-cigi az akaraterő mellett segít nekem leszokni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem úgy teszed le, hogy holnaptól egy darabot se fogok elszívni, szerintem lehetetlen leszokni. Apám próbált mindenféle hülye tapaszt, neki nem vált be egy se, ma is dohányzik. a páromnak az egészsége miatt kellene, de hiába próbáltam megvonni tőle, vagy kevesebbet adtam, feladtam egy fél év után. ha az akaraterő megvan, szerintem csak tedd le és ne gyújts rá többet.
2011. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első válaszadónál a pont.Én próbáltam mindent,és mégsem sikerült..Nikotin tapasz,nikotinos cukor,nikotin rágó,kudzu tabletta.. egyikkel se sikerült. Vagy leteszed magadtól és nem gyujtasz rá,vagy esélytelen.
2011. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah és még annyit,hogy IGEN nincs az hogy holnaptól kevesebbet szívok..az van csak hogy holnaptól NEM SZÍVOK!:)
2011. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a kolléganőm leszokott a champix gyógyszerrel. Napi 1 doboz cigit szívott. Ráadásul a gyógyszer felét szedte csak be. Másik két barátnője is fél-fél adaggal szokott le a cigiről.
2013. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!