Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Töltött cigit szívók, válaszol...

Töltött cigit szívók, válaszolnátok nekem néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

Több kérdésem lenne, kérlek ne nézzetek hülyének, még soha nem töltöttem, azért kérdezem ezeket. :)


1. Lehet készíteni 100-as hosszúságú töltött cigit? Ha igen, speciális töltő kell hozzá?


2. Hogyan lehet csinálni kb. "narancssárga/ezüst" erősségű ? (milyen dohány és szűrő kell hozzá?)


3. Hogyan lehet csinálni kb. "kék" erősségű cigit? (szintén dohány és szűrő?)


4. Mi a különbség a különböző szűrők között? Milyet érdemes, milyet nem érdemes venni?


5. A dohányok közül melyik az, amelyik jobb, amelyik minőségi?


6. A töltött cigiről megoszlanak a vélemények, de szerintetek jobb, finomabb, károsabb? Nektek mi róla a benyomásotok?


7. Átlag mennyi időbe telik elkészíteni kb. egy doboznyit (20 szál)?


8. Egy cigin látszik, hogy töltött, vagy meg lehet oldani úgy, hogy ne látszódjon?


Köszi előre is, hasznos válaszokért megy a zöld mancs! :D


2011. júl. 12. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


1:Én szerintem nem,legalábbis én még nem halottam olyanról.


2: Dohányok közül talán a Primus valamelyik fajtáját,vagy pedig a kék LD-t. Külön szűrőt nem tudok,de szerintem Te a hüvelyre gondoltál,vagyis a papírra. Azok közül pedig a Primus multifilter-t ajánlanám,mert annak van szénszűrője.


3: Hüvely ugyan az,vagy pedig a kék Golden Gate,úgyszintén kék GG dohánnyal,vagy kék Sophiane dohánnyal. Egyébként úgy tudsz gyengébb cigit tömni,hogy keményebbre tömöd.


4: Vannak olyan hüvelyek amelyeknek van szénszűrője,az a jobb,illetve van amelyiknek nincs. Illetve van amelyiknek puhább,az több káros anyagot átenged.


5: Primus bármely árnyalata


6: Ízre nagyon nincs különbség,egyeltalán nem károsabbak,mivel abban csak dohány van,nem,mint a gyáriban,mely tele van mindenféle ízfokozóval,illetve egyéb más anyagokkal,amelyek még jobban növelik a rákot okozó anyagok számát,


7: 30-45 perc,de ez attól függ,hogy ki mennyire tapasztalt,rutinos.


8: Lehet olyat csinálni amelyiken kevésbé látszik,de olyat nagyon nehéz,ugyanis mindig lesz egy olyan kis tényező,ami arról árulkodik,hogy az nem bolti.


remélem tudtam segíteni! :)

14/F

2011. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld kéz!


Elfelejtettem azt kiírni,hogy kb. mennyibe kerül hozzá a dohány? Egyébként te ilyet szívsz? A boltiak közül valamelyiknek az ízére hasonlít?

2011. júl. 12. 18:26
 3/15 anonim ***** válasza:

Nos hát egy 30g-os kék Glden Gate dohány 400Ft-ba került legutoljára,de rég volt az,mikor azt vettem,szóval nem biztos,hogy most is annyi.

Egyébként én semmilyet sem szívok,hisz,mint írtam,14 éves vagyok! :)

De viszont szerintem igen,hasonlít rá.

2011. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D Akkor honnan vagy ennyire jártas benne? :D
2011. júl. 12. 18:37
 5/15 anonim ***** válasza:

1.Régebben lehetett de leszoktam a töltöttről és most nemtudom

7.Ha elektromos cigitöltőd van akkor 5 perc ha sima akkor ahogy írta egy válaszoló 30-45 perc

2011. júl. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Honnan vagyok ennyire jártas benne? :D

Régi szép idők... :)

2011. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hello!

Én csak 1 kérdésedre tudok választ adni sajna!Szerintem a töltős cigi teljesen más minta bolti mert én a töltőset nem bírom de a boltit igen!Egyébként barna szofit szívok!

De már szívtam olyat is h barna szofi dohány volt benne és a hüvely is szofi volt de teljesen más volt az íze! Rosszab volt mert már írtam nem bírom a töltőset és ezt egyből észrevettem hiába ugyan az a dohány és hüvely volt!

14/F

2011. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen más,mivel a boltiba vannak különböző vegyszerek,de a töltöttbe/sodortba nincs!

14/F

2011. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Watsher válasza:
77%

1. Igen. Igen.

2. Gyenge dohány, erős szűrő.

3. Erősebb dohány, gyengébb szűrő.

4. Kérdezze meg kezelőorvosát és gyógyszerészét.

5. Amelyik ízlik.

6. Olcsóbb.

7. Gyakorlat kérdése.

8. Ha Magdi néni tudja, mindenki tudni fogja.

2011. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

1.Lehet, én ZEN márkájú 100-as hüvelyt használok, a Magit krt-Szász Károly út sarkánál lévő trafikban vettem 250db.os, külön töltő van hozzá.


Az hogy milyen erős, nyilván függ hogy milyen dohányt használsz, de alapból erősebb lesz mint általában a dobozos cigik, mondjuk ennek a hosszú cigihüvelynek marha jó a filtere, jóval hosszabb is mint a többiben, így nem túl erős a cigi.


Az igaz hogy a vágott dohányban nincs annyi vegyi katyvasz mint a dobozos cigikben így még ha erősebb is, nem annyira káros.


Csak nagyon közelről látszik hogy töltött a cigi, bár ezt nem értem miért fontos, rengetegen töltök a cigit, nem gáz.

2012. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!