Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tüdőszűrésről válaszolnátok...

Tüdőszűrésről válaszolnátok nekem 1-2 kérdésre? Aggaszt valami, e nagyon!

Figyelt kérdés
Szüleim nem tudják, hogy dohányzom és augusztus első hetében, tüdőszűrésre kell mennem! Kötelezőre, mert iskolában már gyakorlatom lesz! Úgy hallottam, hogy csak annyit írnak a könyvbe bele, hogy megjelentem a szűrésen! De muterom azt mondta, hogy 2 nappal később kapunk valami eredményt is!!! Mi lesz ez az eredmény?? Az a papír lesz ez amin látszik a két tüdőm az az átlátszó lap? LE fogok bukni? Retard válaszokat nem szeretnék! Köszönöm! 17/F
2011. júl. 21. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
A tüdőd képe a kórházi kartonban lesz, te csak azt kapod meg, hogy van e valami elváltozás.
2011. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Anyukád blöffölt hogy kiderüljön.gondolom sejti.

jól csinálja.

amúgy már kép sincs csak számítógépen tárolják.

2011. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor kapsz értesítést egy-két héten belül, ha látnak valami gyanúsat, amúgy nem. Ha pedig látnak, akkor megismétlik a szűrést, mert nagyon sokszor csak a felvétel nem sikerült jól.
2011. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én most voltam júniusban és annyi volt az egész hogy beálltam a gépbe aztán az eredményért pedig 3 nap múlva be kellett menni. Annyi volt a lapon hogy semmi kórós elváltozás nincsen aztán ennyi. Ne aggódj.
2011. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

14:23

van még kép. Főleg ha mobil állomásra megy.

Annyi, hogy a kiskönyvedbe bepecsételnek, hogy megjelentél. Az eredmény meg egy orvosi papír, hogy "a tüdőn kórós elváltozás nem látható". Magát a képet ha meg is kapnád, fogalmad nem lenne róla mit is keress. :)

2011. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kösözönm szépen! :9
2011. júl. 21. 14:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Valahol még kép van, pl. Zuglóban.
2011. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond!

Kérdező írtam privátot, remélem megkaptad.

2011. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 flora08 ***** válasza:
Amikor tüdőszűrésen voltam, az egészségügyi kiskönyvembe került egy pecsét a dátummal, meg az, hogy fertőző kórtól mentes. Ennyi, nem fog kiderülni. Semmi mást nem fognak adni, ha gyakorlathoz kell.
2011. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Képet csak akkor készítenek, ha a tüdős doki kéri. A tüdőszürésen a felvételeket csak a portás nézegeti, és ha talál valamit, ami neki furcsa, akkor szól.
2011. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!