Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 14 évesen vízipipát szeretnék,...

14 évesen vízipipát szeretnék, hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

Több osztálytársamnak is van, olyannak is akinek a szülei nem dohányoznak.

Ezért igazából haverokhoz szoktam járni dehát mégsem mehetek örökké hozzájuk meg egyébként is örülnék sajátnak.

Még ki is fizetném magamnak csak nem engedik mert, hogy károsabb a ciginél sok helyen viszont azt olvasom, hogy nem most akkor hogy is van ez?

És nemis szívnék mindennap egyhéten kb. 2 max. 3x.

Szerintem reális de nemértem nekem szinte semmit nem engednek a szüleim.

A családban amúgy senki sem dohányzik.

Lécci segítsetek! Nagyon köszönöm.


2009. ápr. 2. 21:33
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
59%

Nem logikus!!!!

Gondold már áát ember!

Azért füzetsz h hamarabb meghalhass??!!!

2009. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
35%

most lehet lepontozni...

de a vízipipa akkor is károsabb, mert nincs ami megszűrné a füstöt így a füstből sokkal több káros anyag jut a tüdőbe, nem a füst, hanem annak alkotórészei, és erről már olvastam cikket is, és egyik barátnőm anyja kereskedett annó vízipipával és ő maga is mondta, hogy sokkal ártalmasabb...

de próbáljátok csak ki, hátha összeszedtek valamit...

2009. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

meg az előzőhöz

szerintetek a gyártó feltűntetné a termékén hogy mennyire káros? nem köteles, a mekis kajákon se tüntetik fel, hogy mennyire egészségtelen

2009. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
26%
Kedves utolsó 2 hozzászóló..! Szerintem pedig ez másképp van.A füstöt a viz nem szüri meg ez tény. de lehüti! Ez már eleve nagyon jó + itt nincs kátrány. Szóval én azt mondom hogy egy vidéki ember egészségesebb ha hati 2x vizipipázik mint 1 nagyvárosi ember.
2009. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
azért nem kockáztatok :P
2009. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
Attól, hogy a víz lehűti a füstöt, még nem lesz kevésbé káros. Attól még ugyan úgy égéstermék, a cigiben sem az a káros, hogy meleg a füst. Áááá :D Ha már csinálsz valamit, legalább legyél vele tisztában. Én dohányzom, de legalább tisztában vagyok vele, hogy miért és hogyan árt.
2009. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
30%
én 11 évesen kaptam most vagyok 19!semmi bajom nincs tőle
2009. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
30%

1.) Menny oda hozzajuk amikor kaveznak

2.) Nezz ra apadra es mond neki: "Vizipipat akarok"


-Neo

2009. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%

vizipipa.eu részletesen leírja, hogy sokkal-sokkal kevésbé károsabb, mint a cigi


egyébként ha több haverodnak is van, akkor neked fölösleges, mert egyedül nem jó szívni

még 3an is kevesek vagytok rá, mert nem tudjátok kontrollálni magatokat és csak szívjátok és szívjátok és aztán úgy már sok lesz és beszédülsz nagyon, esetleg okádasz is


mi is 4en 5en szívunk, mert akkor telik el csak a megfelelő idő két szívás közt

2009. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

én holnap kapok:D

13/L

hát sajna ezellen nem tudsz sokat tenni,maximum mutatsz olyan oldalakat amin le van irva hogy egyátalán nem káros stb..

www.vizipipa.eu

pl ez egy ilyen oldal :)

2009. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!