Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem tudnak leszokni...

Miért nem tudnak leszokni emberek?

Figyelt kérdés
Én 10 éven keresztül elég szépen dohányoztam és azt mondtam hogy mostantól gyűjtök egy motorra és nem gyújtok rá 5 éven belül tudtam venni egy gyönyörű motort a cigaretta arából és tünetmentesen simán letudtam szokni más emberek meg azt mondják hogy megnyugtat meg hogy nem tudom letenni... annyira idegesítő amikor csak annyit kell hogy mostantól nem veszek cigit és kész ...
2011. júl. 21. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem akarnak, ennyire egyszerű. Örülök, hogy még egy antidohányossal gazdagodtunk :) gratulálok.
2011. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm próbálom a dohányzó rokonoknak is mesélni de senkit nem érdekel jön majd a beszéd hogy nem tudja letenni ne is kérjem ilyenre mert megörül nélküle bla bla bla
2011. júl. 21. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked! Tényleg arról van szó, hogy nem is akarnak!
2011. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aki igazán akar letud, neked pedig grat.

Ha esetleg leírnád hány évesen próbáltad ki, hogy próbáltad ki milyen volt , kipróbálás után hogy alakult stb szerintem tudna belőle mindenki tanulni.

Milyen motort vettél?

2011. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát én úgy 16 éves koromtól kezdve dohányoztam úgy kezdődött hogy egy elég rossz társaságba keveredtem és ott alap "követelmény" volt a dohányzás elég sokat cigiztem 1 hét alatt 5 dobozt azért elfüstöltem és egy honda 125 deluxe t vettem nagyon jó kis motor
2011. júl. 21. 18:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Király!

Jól értettem hogy neked könnyű volt letenni?

Miért dohányoztál ilyen sokat ha megkérdeztem?

Lehet, hogy igazán nem szoktál rá nem lettél függő, mint sokan mások ezért letudtad tenni simán.

Választ írhatod privátba is.

2011. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

tényleg nem akarnak. énse akartam pedig le akartam szokni.

aztán rájöttem hogy tényleg le akarok szokni és le is fogok és sikerült, de nagyon nehéz volt.

2011. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez az egész dolog, a leszokásról, úgy működik, hogy nagyobb árat kell feltenni érte, mint a dohányzás. Aki ezt megérti, az le is tud róla szokni. Aki pedig nem, az nem is akar.
2011. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyok könnyű volt leszokni és most már ha mást látok dohányozni hányingerem támad nem tudom mákosaknak mi olyan nehéz ebbe én azt mondtam hogy viszlát cigaretta és többet nem találkoztunk :)
2011. júl. 22. 20:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Grat, nagyon ügyes voltál:) Te voltál az erősebb. Remélem sokan fogják a példádat követni, motor sokkal hasznosabb dolog:) Privátba megírhatnád mennyi a fogyasztása a motorodnak.
2011. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!