Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondolsz a marihuánáról?

Mit gondolsz a marihuánáról?

Figyelt kérdés

Próbáltad már?

Fogyasztasz rendszeresen?

Mi a véleményed róla úgy általában (hosszú ill. rövidtávú hatásai)?


2011. aug. 3. 08:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%

azt, hogy egy nagyon alattomos szer. sok buta fiatal azt hiszi, hogy milyen jó buli, hogy elszívunk egy-két szálat, aztán majd már minden nap elszívjuk, egyre leéltebbek leszünk...szerintem a marihuána az első lépcsője a drogfüggőségnek...

és igen, próbáltam, nekem nem tűnt jó bulinak.

2011. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Próbáltam, utálom, mert sokszor nagyon lenyomott, kihagyott az agyam tőle, olyan volt, hogy beszívtunk, mentünk a parkban, ami kb. 20 percre van a házunktól, aztán arra eszméltem, hogy egyszer csak az utcánkban sétálunk, meg hülyén hallottam, meg láttam és olyan volt mintha robotként beszélnék, többször volt pánikrohamom miután beszívtam, ennek már 4-5 éve és azóta pánikbeteg vagyok... :(((
2011. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem próbáltam.

Véleményem meg annyi, hogy hiába mondják, hogy nem árt, látom, hogy hogy tette tönkre egyik barátomat és vele együtt a barátságunkat is. Többen próbáltunk neki segíteni, mindenkit elmart maga mellől, már pár éve nyomja és olyan, mint egy zombi. Ennyi a véleményem....

2011. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
A jellemtelen embereknek nem ajánlatos .. Aki a maga ura annak problémája nem lesz belőle :)
2011. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

Nos én még nem próbáltam,de majd kiszeretném.

Rendszeresen biztos,hogy nem fogom fogyasztani!

A véleményem csak annyi,hogy tönkreteszi az embereket,a baráti kapcsolatokat,leamortizálja az elmét,magyarul semmi jót ne tesz.

És méghozzá káros is,meglehet nézni azt aki rendszeresen használja!

Olyan,mint egy hulla!

A fiatalok azt hiszik,hogy "beszívunk,aztán hű de jó lesz,meg menők leszünk",de ez nem igaz!

Majd amikor a kutyának se kell,mert teljesen "tönkrement",akkor meglátja,hogy milyen menő lett tőle!

2011. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

-Nem, és nem is tervezek semmiféle kábítószert kipróbálni.

-Ebből következik, hogy nem.

-Nagyon rossz véleménnyel vagyok róla, egy alattomos kábítószer. Elterjedt róla az a tévhit, hogy nem lehet rászokni, azóta mindenki ezt hangoztatja. Ez nem igaz! Nagyon is rá lehet szokni, sajnos. Láttam már CSAK marihuána miatt leépülni embert (szabályosan zombi lett, már semmi értelem nincs a szemében), de akik csak néha fogyasztják a környezetemben, azoknál is fellép memóriazavar, rossz közérzet, lassú reakcióidő, elbutulás stb. Sajnos volt szerencsém végignézni, hogyan teszi tönkre a barátaimat. Köszönöm szépen, én nem kérek belőle.

2011. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

évente kb 2-3x szívunk el egy cigit, ha épp olyan a buli, és van valakinél. se előtte, se utána nem kattogok, h kéne vagy hiányzik.

a rendszeres fogyasztására se pénzem, se kedvem.


hétvégente eljárunk iszogatni, mulatni, ennyi bőven elég.

2011. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 3. 11:48
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
Sztem nincs akkora gáz vele, mint ahogy itt sokan írják. Ahogy korábban írták, jellemteleneknek ne. Akinek nincs baja az életével, nem pótszerként használja, csak nyugodtan. Hogy kit hogyan épít le, az egy érdekes dolog. Egyéni példát mindenki tud hozni, én is tudok az ellenkezőjéről, mint amiket itt leírtatok. Ami biztos hogy nincs olyan veszélyes mint az alkohol. Napi fogyasztása azért nem kéne, de ugyanúgy az alkoholnak se, a csokinak se, a szalonnának se. Akármelyiket nézem, napi rendszerességgel fogyasztva komoly betegségek alakulhatnak ki. Én heti rendszerességgel csinálom, nincs vele problémám. Ugyan úgy megvannak a barátaim, a barátnőm, egyetemen tanulok, nem tapasztaltam hogy nehezebben menne a tanulás. Rövid távú hatása a rövid távú memória romlása. Nekem ez addig van amíg be vagyok tépve. Hosszú távút nem tapasztaltam, de a környezetemben élők sem vettek rajtam észre változást, ami ennek a számlájára lenne írható. A véleményem róla, hogy inkább ez mint az alkohol. Heti 1-2 alkalommal kiengedem a gőzt, azzal sztem nincs baj. De mint tudjuk a stressz is rengeteg betegség okozója. :D
2011. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Próbáltam, és a kipróbáláson kívül többször is szívtam. Én nagyon jól éreztem magam tőle. 18 éves koromban, átlagosan havonta egyszer szívtunk. Sose voltam rosszul tőle. És nem is szoktam rá. És nem is lehet, ugyanis nem okoz fizikai függőséget. Egyetértek azzal, aki azt mondta, hogy aki a maga ura, annak nem lesz semmi baja.

Akkor jelenti ez a lejtő elejét, ha valaki naponta délutáni kedvtelésből teszi, mert sok a pénze. Vagy rá fogja, hogy azért teszi, mert rosszak a családi körülményei.

Én azért tettem, mert jó volt kicsit feldobni egy-egy buli hangulatát. Kb 3 éve a közelembe se volt fű, nem is hiányzik. De ha úgy adódna egy buliban, hogy ott van, akkor nem biztos hogy kihagynám.


Selena 23

2011. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!