Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondolsz erről? Pszichológ...

Mit gondolsz erről? Pszichológus kellene? 17l

Figyelt kérdés
Kezd elegem lenni. Anyám azt mondja folyton, hogy nem lesz belőlem semmi. A suliban úgy érzem, hogy nagy nyomás van rajtam, hogy teljesítsek, ezért még nehezebb. Nem szeretem az osztályomat. Idegesít mindenki. Az a csaj is, akivel 9.-ben jóban voltam, az a srác is, akivel szintén elég jóban vagyok 9. eleje óta. A fiúk folyamatos vergődése, a spiclik, a stréberek. Már azt sem szeretem, ha kérdeznek valamit. Nem. Ne várjon meg senki, ha a ellenkező irányból jövünk a suliban, és meglát a kapuban. Ne kérdezze meg, ha látja, hogy bemegyek a kisboltba, hogy 'várjalak meg?'. Ne kísérjen senki haza. Egyedül akarok hazamenni, és zenét akarok hallgatni. Ne nagyon szóljon szünetben hozzám senki. Nem vagyok kíváncsi a környezetemre. Eleget látom az előttem ülő csajokat. Az egyik folyton röhögcsél, és a haját igazgatja, és nem segít a másiknak, mert irigy. A padtársa is foglalkozzon a haját igazgatóval. Nem vagyok kíváncsi a mögöttem ülő csaj nyávogására. Se a szomszédos padsor mellettem lévő padjában ülő sráccal, hogy megkérdezze: tudod? tanultál? tudtad? Sem a padtársára, aki folyton a kajámat kérné el, mert rossz anyagi helyzetben van (nem sajnálom tőle, mert ha van felesleges kajám odaadom, de már idegesít, hogy minden nap 'rám jár'.) És ez még a környezetem kisebbik része.
2011. okt. 17. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez így eléggé rossz. Vagy pszichológus vagy új suli szerintem...(már ha van erre lehetőség)Ha új sulira nincs akkor menj el pszichológus-hoz! Remélem jobban leszel minél hamarabb!:)
2011. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valami olyasmi lehetsz mint én ugyan így vagyok vele sőt 10szer durvábban legalább,lehet rossz az ottani környezet és ezért vagy így ki ,de ha nem rossz a környezet és mégis így kivagy lehet egy kezdődő pánikbetegség is akár haverommal ez történt.egy jó pszihiáter sokat segíthet hogy ne akadj ki olyan könnyen na azért kitartást :)

20 f

2011. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is pszichológust ajánlok, pszichiátert semmiképp, az csak "begyógyszerez". Persze a legjobb lenne szülőkkel, testvérekkel, barátokkal beszélni, de ha erre nincs lehetőség, akkor a pszichológus tud segíteni.
2011. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem azért vagy ennyire kiakadva a környezetedre, mert ennyire elviselhetetlen... hanem saját magaddal/magadban, esetleg a családodban nincs minden a helyén. Én elmennék pszichodokihoz, ha így érezném magam, mint amit leírtál. És régen el is mentem. :) Azóta könnyebb elrendezni a gondokat.
2011. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én sokszor így vagyok mint Te, erősen gondolkodom néha hogy el kéne mennem egy pszichológushoz beszélgetni. És Te hogy vagy azótta? Voltál pszichológusnál?
2011. nov. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát egy kicsit antiszociális vagy, legalábbis ez annak tűnik. A suli váltás nem oldja meg, mindenhol ugyanilyenek az emberek. A pszichológus nem tudom, hogy ezen mit tudna segíteni, max rákérdez, hogy miért, de sosem voltam ilyennél. Azóta gondolom az évek már megoldották.
2015. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked szükséged van egy ölelésre és/vsgy egy puszira
2015. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Depressziós tüneteknek tűnik. Agresszivitás (ez idegesít, az idegesít), a többi tünetet is ki kéne ,,deríteni", hogy van-e. (Étvágytalanság, álmatlanság v myugtalan alvás, öngyilkossági gondolatok). Ha ezek megvannak, akkor depresszió, és akkor pszichológus. :) mindenesetre kitartás. :)
2016. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!