Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Még kezdő vagyok, de ez így...

Még kezdő vagyok, de ez így rendben van?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ujbol konditerembe járni ( bár régen se sokat jártam ) és lenne pár kérdésem. Vettem most edzés előttre Big Bang-et , eddig bevált , most szeretnék még L-Glutamine-t venni fehérje turmixba. A fehérje turmixom az ugy nézne ki mivel fehérje kiegre nincs most pénzem hogy : 125g túró , 2,5dl tej, 1joghurt. Arra lennék kiváncsi, hogy ez igy kezdésnek jo lenne-e szerintetek? Nem akarok test építő lenni, első sorban erőre szeretnék szert tenni és kinézni valahogy :) 180cm/75kb 19 éves vagyok.
2011. szept. 11. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Miután a Big Bang 9000,-be kerül, és szerintem csak motiváló hatása van és elég émelyítő íze, tehát tök felesleges neked. Ezért a pénzért már 2-3 kg fehérjét is vehettél volna(amiben van glutamin elég). Ehhez már csak egy kis kreatin kell meg szőlőcukor edzés után, reggelente egy jó vitamin és elég kaja egész nap.

A Big Bang és a glutamin hülyeség amíg nincs elég pénzed. Szerintem.

2011. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
BigBang azért volt jo vétel mert haverommal felesbe vettük, az ize tényleg pocsék...S:/
2011. szept. 11. 18:47
 3/3 anonim válasza:
A túró jó, csak arra figyelj, hogy ese magában, lefekvés előtt, utolsó táplálkozás gyanánt vidd be, a tej és a joghurt nem tartalmaz valami sok fehérjét, de ettől függetlenül nem ártalmas. A Big Bang-et felejtsd el és vegyél tejsavófehérjét. Az étrend a legkevesebb, inkább az edzés intenzitásán törd a fejed.
2011. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!