Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 12/L nekem napi 1-2 szál cigi...

12/L nekem napi 1-2 szál cigi sok? ,

Figyelt kérdés
kérlek ne mondjátok azt hogy még nem kellene már eleget hallottam . És nem is csak menőségből csinálom hanem csak egyszerűen jól esik a normális válaszokat köszönöm a szidásokat meg magasról leszarom !!!!!!!!!
2011. aug. 17. 19:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Erre már előttem leírták egypáran a választ, tehát nem írok én is azt, amúgy nem akarlak szidni sem mert nincs miért, úgysem fogadod meg, úgyhogy a kérdés lényegét nem értem. amúgy egy jó tanács: próbáld meg! két hét! 1.hét: a heti 7-14 szál helyett szívj el csak 3-6ot. 2.héten: próbáld ki egy hétig hogy nem szívod. (: ezt, azért kéne mert lehet hogy most napi egy két szál, de 12 évesen HETI egy-két szál is sok, és abból több is lesz, nem is tudod milyen gyorsan. remélem segítettem, és most nem azért írtam hogy mindenáron leszoktassalak amíg lehet, a te életed, azt teszel vele amit akarsz, de 1 dologba gondolj bele: nem csak a TE tüdődre káros, hanem másokéra is, sőt nem csak a tüdőre. B.
2011. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

köszönöm az utolsó válaszolónak és mi az hogy egy 12 évesnek nem eshet jól....

és én ugy gondolom hogy a cigi még fogyaszt is én elég duci vagyok és mióta szívom 5 kg-t fogytam mert nem nasizok

mégegyszer köszönöm az utolsó válaszolónak !!!!!!!!

2011. aug. 18. 12:54
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Egy felnőttnek is sok. Rendben cigizz, legalább nem hízol, max majd a tüdőszanatóriumban fogsz feküdni vért köpködve a halálodon, miközben még azt sem tudtad megérni hogy gyereked legyen.
2011. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nincs mit és ha valami kell még nyugodtan kérdezz ha tudok segítek B. (:
2011. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Csodálom a szüleid, hogy még nem verték hallá a képed.
2011. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Attól hogy fogyaszt, még nem nőies alkatod lesz, hanem csak simán ropi.
2011. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

a kérdésre a válaszom az, hogy igen sok. amúgy meg a napokban hallottam egy jó barátom édesapjától (76) egy jó példát a dohányzásról: gondolj a tölgyfára. kikel a magból, és szépen lassan növöget. ha amíg még kicsi, naponta odamész és lehugyozod, sose fog szép nagyra nőni és kiteljesedni. ha viszont hagyod hogy megnőjön és megerősödjön, akkor már egy egész osztály mehet körbehugyozni, és semmi baja sem lesz. szóval gondold meg hogy megéri e 12 évesen dohányozni, amikor pár év múlva valószínűleg sokkal jobban esne, és még szükségét is éreznéd középsuliban/egyetemen. és sokkal kevésbé b@szná el az életedet.

peace :)

2011. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát még az a tölgyfa milyen faszántos, amit egyáltalán nem hugyoznak le! : D
2011. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Szerintem sok, persze, hogy sok!Hát én se lebeszélni szeretnélek, mert mint mások is irták nem az én életem (szerencsére). Szerintem kevés ember van aki nem probálja ki, így voltam ezzel én is, talán annyi lehettem mint Te. És hát nem volt jó. Az édesanyám soha nem mondta, hogy ne dohányozzak, eldönthettem én magam, nem hiszem, hogy ha dohányoznék akkor is vmit szolna érte, na de ez mindegy is. De amióta az eszemet tudom, sportoltam, és hát édességek meg minden mellett probáltam, probálok egészségesen élni, és ebbe a dohányzás nem tartozik bele!!! Nekem nem kell, hogy fogyatékos gyerekem szülessen vagy havi 15-30 ezer forintot elkölcsek teljesen értelmetlenül, nem beszélve arról, hogy annál undorítobb nincs is mikor egy lánynak vagy egy nőnek büdös dohányszaga van!!!Az meg, hogy jól esik, hát... ...menj és egyél egy fagyit,egy gyümölcsöt vagy rágót, vagy valamit amivel nem ártasz magadnak, mert hidd el, hogy eljöhet az az idő mikor eszedbe jut, hogy minek is szivtam el azt a napi 1-2 szálat.És ha fogyni szeretnél akkor amig elszívnád azt a 2 szálat (kb. 14 perc) fuss egy kicsit, hatásosabb lenne/lesz és nyugodtan hajthatod esténként a fejed a párnádra.
2011. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Feldugnám a seggedbe.

12 évesen .. jézusom :O

legközelebb azt írod ki hogy 12 évesen terhes vagyok,baj?

2011. aug. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!