Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 12/L nekem napi 1-2 szál cigi...

12/L nekem napi 1-2 szál cigi sok? ,

Figyelt kérdés
kérlek ne mondjátok azt hogy még nem kellene már eleget hallottam . És nem is csak menőségből csinálom hanem csak egyszerűen jól esik a normális válaszokat köszönöm a szidásokat meg magasról leszarom !!!!!!!!!
2011. aug. 17. 19:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

12 évesen? Még kólát sem kellene innod, mert megeszi a fene a fogadat, nemhogy cigarettázni. Én 14 évesen gyújtottam rá először, azóta is dohányzom, ráadásnak a legerősebbeket. Pedig eleinte én is egy-két cigit szívtam naponta. Lett utána 2-4, 8-10, most egy dobozzal szívok minden nap.

Látszik a hozzászólásodból, hogy honnan fúj a szél: a testsúlyodból szeretnél veszteni a cigaretta segítségével. Könnyen előfordulhat, hogyha aktívabb lennél fizikailag, és lemondasz arról, hogy mértéktelenül zabálj, akkor nem lenne szükséged arra, hogy cigarettázz. 12 évesen? Honnan jutsz hozzá? Édesanyád-édesapád büszkék a kislányukra? Hihetetlen, hol tart a világ.

2011. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem sok!

Szivjál többet legalább előbb meghalsz.

Csúnya barna fogaid lesznek vagy kipotyognak!

Aztán 60évesen megdöglesz!

Az összes ember hülye akinek szüksége van arra a szarra!

Te is hülye vagy!

19/f

2011. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
13/l vagyok.12évesen keztem ugyanigy most rászoko félbe vagyok.nem azért csinálom mert menő.hanem mert kell.amugy igen sok.senkinek se kéne szivni, de nem untatlak;)én leszartam mi sok megkértem 19éves haverjaimat vegyen azt tolták a kezembe:P anyumék is tudják, barátok is..nem tudom te hogy állsz ezzel de engem nem érdekelt ki tudja.ja és még annyi hogy ha cigizel és van barátod akkor lehet hogy gyorsan szakit is veled.elözö barátommal együtt szivtunk és ittunk.mostanival meg ..:(
2011. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

[link]

[link] videót is nézd meg

[link] olvasd ezeket figyelmesen végig.

Ezek a következmények. Remélem te nem jársz így.

Kérdező írtam privátot is.

2011. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!