Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen elsőre cigizni?

Milyen elsőre cigizni?

Figyelt kérdés
Milyen érzés?
2011. szept. 4. 14:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
elég rossz
2011. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

első cigi után fájt a hasam(gondolom rosszul csináltam vmit)

2 cigi semmi különös csak idegeskedtem hogy mikor fogy már el:D

3 cigi után mondtam hogy nekem ez nem fog bejönni és azóta sem cigiztem...

2011. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon rossz, köhögsz tőle, mint a fene, meg kicsit fáj, éget is... De másodszorra is ugyan olyan... Elég is volt belőle ennyi xD
2011. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Ne cigizz, inkább vizipipázz! Sokkal jobb, nekem elhiheted :D
2011. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
nekem a letüdőzés volt sz@r az elején. de pár szál után megszokod
2011. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
92%
Hát semmi extra. Én nem tüdőztem le, de szar íze lesz a szádnak, miután elszívtad. Ha jó cigit akarsz, vegyél Blacket, abból én is el szoktam szívni évente 1-2 szálat, pedig nem dohányzom.
2011. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
én csak társasági-cigis vagyok: D de ugy rémlik h nem volt olyan rossz az első, mint ahogy sokan mondják.. kicsit köhögsz meg kapar, azt ennyi: )
2011. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Én az első szál előtt már tudtam, hogy hogy kell letüdőzni (előbb a szádba szívod a füstöt, majd veszel rá levegőt és azzal együtt szívod le a tüdődbe), ezért nem köhögtem, nem fulladtam."Simán lement" már az első slukk is.


Viszont annak ellenére, hogy a köhögés elmaradt,nem volt kellemes érzés,mert amikor a füst a gégémhez ért, úgy éreztem, hogy szinte szétfeszíti a torkomat.Én gyenge cigivel próbálkoztam szerencsére, úgyhogy nem éreztem annyira keserűnek, de azóta volt szerencsém erősebb cigikhez és alátámasztom, hogy iszonyú keserűek...És az ujjaid is büdösek lesznek utána.


Szóval nem volt akkora "élmény", hogy rászokjak a dohányzásra,max. évente egyszer elszívok az egyik barátnőmmel pár szál mentholos "hegyi levegő" kategóriájú (1 mg-os) Pall Mallt,és ennyi.

2011. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Szerintem ne cigizz sokkal egészségesebb lennél ha nem gyújtanál rá. én cigizem és nagyon megbántam a tüdő és a gége rákról nem is beszélve. Amúgy is csak köhögnél tőlle először. De olyat is halottam már hogy egy iskolás gyerek rá gyújtott suli kiránduláson és meg fulladt mer alergiás volt rá. Ez nem kamu ismertem a gyerek anyját.
2011. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébkénk csak kérdeztem mert érdekel de nem cigizek és nem is fogok...
2011. szept. 4. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!