Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Havi 1 doboz cigi nem vészes?...

Havi 1 doboz cigi nem vészes? Ismerem magam, ismerem a korlátokat, nem esnék túlzásba, de néha nagyon jól esik a cigi.

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 19:00
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
100%
"Bármikor le tudnék szokni". Ezek szerint nem, mert mindig kívánod és inkább hülye kérdéseket teszel fel itt, ahelyett, hogy leszoknál. Havi egy cigi is sok. Ahhoz épp elég, hogy kb harminc betegségnél emeld 50%-al az "esélyedet"... Ennyit szerinted megér havi egy doboz vagy havi egy szál cigi?
2011. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
74%
egyáltalán nem van olyan ismerősöm aki naponta szív 2 dobozzal
2011. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
Költsd inkább rágóra a pénzed. ha napi 100 db rágót megeszel akkor ugyanannyi az esélyed a rákra mint havi 1 doboz ciginél.
2011. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

",de néha nagyon jól esik a cigi."

Drága gyöngyöm violám!! Te már bajba cagy.Cirka 40 évig cigiztem. Tudom mit beszélek.Közelünkben lakott Poláknéni,vallásos,talán nazarénus.Néhányszor mondta: "az az ördög sípja" Hogy ezt hogy értette ő tudja,én meg most tudom,emlékezve a leszokás rosszérzéseire Ha másért nem,akkor ezért,bizony igaza volt.Már 10 éve nem dohányzom,de még most is néha rágyújtanék.Szerencsémre azért már nem gyötör. Hagyd abba amig nem megy olyan nagyon nehezen.

2011. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem egyszerűbb mint leszokni a dohányzásról, én már vagy ezerszer megtettem. :)

De tényleg. ;-)

2011. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
100%
Ne dohányozz. Én 10 évig dohányoztam. Utána egyik napról a másikra letettem. Azóta sok volt a kísértés, de nem gyújtottam rá. SEMMI ÉRTELME A CIGINEK! Egészségtelen, büdös és drága. Csak a jellemgyenge emberek dohányoznak, különböző hülyeségekre fogva a dolgot. Ez egoista lesz, de jobb embernek tartom magam, amióta abbahagytam. A havi egy dz pedig pont a "kis kocadohányos köcsög" kategória. Szóval: NE DOHÁNYOZZ!
2011. szept. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
100%

az egyik haverom 5 szállal volt naponta aztán aszongya leszokik 2 hónapig bírta most már megint 5 szál naponta


nem tom mi esik jól abban ? van tapasz vegyél azt ha nikotin kell

2011. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 some1 válasza:
simán jó a havi 1 doboz. valaki naponta szív el annyit. különben meg ha nem dohányoznál akkor is szívnád a füstöt szóval ugyanott tartunk...
2011. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
nekem nem a nikotin kell, csak az érzés, ahogyan szívom. így is fehér bondot szívok.. egyik leggyengébb
2011. szept. 18. 00:05
 20/32 anonim válasza:
Teljesen ember függö, hogy rossz-e vagy sem, van ember aki 2 év cigi után tüdőrákos lesz, van aki meg 80-90 évesen is napi 2 doboz talpast pöfékel el, szoval az, hogy havi 1 doboz rossz-e, az eléggé ember függö, hogy a szervezeted mennyire tolerálja ezt. Ha rosszul, akkor az is sok, ha meg nem, akkor meg szinte mindegy, bár az tény, hogy sok betegségnek a kockázatát erösited vele, döntsd el, hogy hogyan érzed..:D
2011. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!