Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Havi 1 doboz cigi nem vészes?...

Havi 1 doboz cigi nem vészes? Ismerem magam, ismerem a korlátokat, nem esnék túlzásba, de néha nagyon jól esik a cigi.

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 19:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ez az "akármikor le tudnék szokni" duma a legrosszabb, (úgy se fogsz mert jól esik).

Lehet, hogy most így van, de ezt a dumát fogod még 5 év múlva is tolni (ahogy a függők jó nagy része is teszi), pedig lehet, akkor már rég nem fogsz tudni leszokni. Sok ilyet láttam és csak azok tudták letenni akik max néha hétvégén szívtak el egy-két szálat sörözés közben. A kérdésed arra utal szerintem, hogy a lelki függőség már kezd kialakulni.

2011. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:

A kérdező kommentje:

Nem is szoktam rá reljesen.. és akármikkor le tudnék szokni.


Tipikus cigis duma:D Akkor tedd le!!! Fejben dől el minden!

2011. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

de anniyra jól esik, ahogyan letüdőzöm, és érzem, hogy eláraszt egy oylan nyugalom.. áhh nagyon jó érzés..

úgy gondolom, hogy még élvezem 1-2 hónapig, aztán leteszem..

2011. szept. 19. 17:59
 24/32 A kérdező kommentje:
Ja, és imádom a cigifüst szagát.. emberekből is.. amikor megérzem, annyira olyan érzésem van, hogy rágyújtsak, de megfogadtam, hogy csak 1-2 naponta gyújtok rá
2011. szept. 19. 18:02
 25/32 anonim ***** válasza:
Még egy két hónap... aha. Vajon hányszor fog ez elhangozni a következő 10 évben...?
2011. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 szamuráj válasza:

DE VÉSZES!!!

AZONNAL HAGYD ABBA!!!

NEM, EGYÁLTALÁN NEM ISMERED MAGAD - FÜGGŐSÉG SZEMPONTJÁBÓL!!!

2011. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
én dohányzom, és én is úgy kezdtem, hogy na akkor heti egy szál.. aztán lett ebből kettő három, majd napi kettő na az mit számít? előbb utóbb eljutottam a napi egy dobozhoz.. mostanra sikerült visszavennem, úgy napi 3-4szál, de ne hidd, hogy így erős vagy.. énis azt hittem, hogy bármikor le tudom rakni. mindenki azt hiszi, hogy ő uralja magát, míg nem rájön, hogy ez nem teljesen így van:)
2011. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Nem, nem sok, csak éppen egyel több a kelleténél
2011. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Matthew001 ***** válasza:
ha nem vagy rászokva, el se kezd. rágózz vagy bármi más.
2011. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Hm...


de anniyra jól esik, ahogyan letüdőzöm, és érzem, hogy eláraszt egy oylan nyugalom.. áhh nagyon jó érzés..


Ja, és imádom a cigifüst szagát.. emberekből is.. amikor megérzem, annyira olyan érzésem van, hogy rágyújtsak, de megfogadtam, hogy csak 1-2 naponta gyújtok rá



Az a helyzet, hogy Te már KŐ KEMÉNYEN FÜGGŐ VAGY!!!!!


Találja ki valami mást, ami jó érzést ad, pl. ásványvíz, ahogy szétárad a nyelőcsövedben és gyomrodban...


TISZTÁZZUK: a cigi = méreg. A méreg kis mennyiségben és nagy mennyiségben is méreg. Arzénból meginnál ritkán egy kicsit???


Javasolnék egy látogatást az Onkológián. Beszélgess egy kicsit a kemoterápiára járó rákosokkal a közérzetükről, a túlélési esélyeikről, a műtétjeikről, sugárról, kemóról. Soha többet nem fogsz egészségtelen dolgot csinálni.


Amúgy mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja. Te döntésed, mi csak hozzászólunk. Még egyszer mondom:

TE ÉLETED,

TE DÖNTÉSED!

2011. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!