Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Már egy éve nem cigiztem de...

Már egy éve nem cigiztem de már megint vágyom rá. Nem nyugszom bele amíg el nem szívok egyet. Ma például olyan voltam mintha be lettem volna rúgva. Hogyan tudnék nem gondolni rá?

Figyelt kérdés
Már a boltba is bementem hogy vegyek, de az eladó lecseszett. Mellesleg 13 vagyok. Vagy esetleg honnan tudnék szerezni? Dunaharasztiban lakom.
2009. ápr. 28. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Gyújtsál rá akkor:S Ilyen mentalítással leszokni sem lehet, de szerintem a te esetedben nem függőségről van szó, csupán kíváncsiságról. Sportolj, egyél, játssz, foglalkozz a korodnak megfelelő dolgokkal, elég időd lesz majd inni, bagózni, dolgozni a felnőtt világban!!
2009. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A cigarettáról tényleg nagyon-nagyon nehéz leszokni,és pillanatok alatt rá lehet szokni.


De neki szerintem még menne,ő csak képzelődik.

2009. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végre egy normális eladó!Ne akarj szerezni!Keress inkább egy olyan hobbit,ami igazán leköt.Az segít elterelni a figyelmedet.
2009. máj. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább csokit vagy nyalókát vagy valami édességet az való neked. Miért van az hogy a sok taknyos kölyök azt hiszi milyen menő attól mert cigizik? Én ezt soha nem értettem. Foglalkozz inkább értelmes dolgokkal.
2009. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én is 13 évesen szoktam rá sajnos.

ha lehet, akkor mellőzd, teljesen tönkretesz.


18/L

2010. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!