Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Érzitek már a...

Dohányosok! Érzitek már a negatív hatásokat?

Figyelt kérdés

Légyszi ne tegyétek át más kategóriába, kíváncsi vagyok dohányosok és nem-dohányosok válaszaira is, és itt sok ember megfordul. Egy dolgozathoz kellenek a válaszok.


Szóval ha cigizel, érzed már a negatív hatásokat? Volt olyan ismerősöd, aki a cigi miatt halt meg, vagy lett valamilyen komoly baja?


2011. okt. 16. 18:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40%
akinek hajlama van a rákra az úgyis megkapja, a cigi meg max rátesz, hogy nem 42 évesen visz el a rák hanem 40.. :D
2011. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én 7 éve dohányzok, semmilyen negatív hatást nem tapasztalok, van egy kellemes feelingje a nikotint leszámítva.Negatív hatás szerintem ha tüdőrákot kapsz, de ez maximum 35-40 év után jelentkezik és ez is emberfüggő hogy mennyire vagy rá hajlamos és hogy láncdohányos voltál-e vagy pedig normálisan csináltad.Amúgy te milyen negatív hatásra gondolsz???:DDDDKét dologra tudok gondolni pl hogy cigi szaga van a kabátomnak, amit csak egy nem dohányos érezhet mert egy dohányos tuti nem érez ebből semmit.A másik hogy állítólag veszítesz a szag és íz érzékelésedből amiből aztán egy dohányos nem vesz észre semmit mert nem történik drasztikus változás.Maximum ha leszokok vissza tér a normális kerék vágásba 1-2hónapon belül és megleszek lepődve mennyivel jobb íze van mindennek míg ezt egy nem dohányos sose tapasztalhatja meg.
2011. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!