Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elmondjam szuleimnek, hogy...

Elmondjam szuleimnek, hogy cigizek?

Figyelt kérdés

ertelmes valaszokat szeretnek kapni.


nem egyutt elunk, en masik varosba jarok iskolaba, ott is lakom, csak hetvegenkent megyek haza. ebben a tanevben kezdtem intenzivebben cigizni, de inkabb tarsasag, meg buli kozben szoktam, de azert napkozben is jolesik. elmondanam nekik ezt, hogy ne keljen titkoloznom, meg otthon is kimenjek napi 2-3 szalra... (eddig hetevegt kibirtam nelkule). igazabol azert vacilalok, mert nem akarom, hogy csalodjanak bennem (ok nem dohanyoznak, es nem is igazan szeretik a bagosokat)


2011. nov. 8. 18:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

kéredző 1 cipőben járunk!!

én csak alkalmi dohányos vagyok, néha-néha a hangulata miatt jól esik 1-1 szál.

Én ezt azért nem mondom meg a szüleimnek mert anyámnak vannak indokolatlan dühkitörései időnként és olyankor még azt is a fejemhez vágja, ami egy szülő kutyakötelessége (pl, hogy örüljek h enni kapok stb..)

nem tudom milyen kamasz vagy/voltál de én nem voltam eljárós, ráadásul egy őszinte ember vagyok, a szüleimnek sosem hazudtam csak ezt a ritka 1-2 szál cigit nem mondom el.

DE hogy a KÉRDÉSRE IS VÁLASZOLJAK: akkor ha a szüleid nem fognak annyit piszkálni érte és minden pénzt elvenni tőled akkor mond el nekik :)

2011. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
ecigiforum.hu, olcsób az ecigi mint a sima, finom az íze - sokféle íz van (válasz ego típust) én a bountyt és a kávét szeretem pl és nem olyan egészségtelen, nem vagy büdös
2011. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni, tudnak már róla, ebben biztos lehetsz. Amíg az ember dohányzik, addig nem is érzi, hogy mennyire áthatja a szag mindenét. A ruhád, a hajad, mindenedből árad a szaga. Amikor beszélsz, akkor is messziről érezhető. Nem segít ezen se a fogmosás, se a rágó. Csak napokkal az utolsó szál után tűnik el.
2011. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 eszta41 válasza:

Én egy erősen nikotin függő anyuka vagyok. Soha nem tiltottam a gyerekeimnek a cigit, de a nagyon rossz oldalait többször ecseteltem nekik. És azt mondtam: cigivel a kezemben nem tilthatom, ha van eszetek soha nem gyújtotok rá. Ha mégis ...én nem finanszírozom! Egyik sem cigizik.


Igen, kedves kérdező, mondhatja a szülő, hogy nem finanszírozza a füstölésed, és ha Te erre akarod szórni a pénzed dolgozz meg érte. Elvégre diákmunka is van a világon!


És mint erős dohányos csak annyit tudok még neked tanácsolni, hogy SAJÁT ÉRDEKEDBEN addig hagyd abba, amíg nem vagy nagyon függő! Ne a szüleid miatt, hanem magadért!

2011. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én abszolút dohányellenes vagyok. Apámnak az első házassága ugyanis részben azért ment tönkre, mert a felesége erős dohányos volt, ő pedig utálta (és most is utálja) a cigarettát. Aztán a válásuk után néhány évvel, amikorra apám már anyámat feleségül is vette, és már én is éltem, a volt felesége tüdőrákban meghalt.

Ugyanakkor a törvény nem tiltja, hogy 19 évesen valaki dohányozzon. Tehát ez már a Te dolgod, de vedd figyelembe, hogy a nikotin valóban ártalmas!

2012. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!