Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagyon vékony vagyok. Biztosan...

Nagyon vékony vagyok. Biztosan fogok hizni valamennyit, ha leszokom?

Figyelt kérdés
Hozzákell tennem,hogy lisztérzékeny vagyok,igy nehezebb a hizás,lehet hogy e miatt is vagyok ilyen vékony.Már 8 éve nem tudok meghizni,akármennyit eszek.
2008. márc. 21. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

már miről szoksz le?? a cigiről?? ha arrol akkor ha amikor rágyujtanál hizlalot eszel akkor van rá esély. de nem 100%. ez alkati kérdés van olyan vékony ember aki 3x annyit eszik mint egy telt alkatu és mégse hizik. néhány kilot lehet h magadra tudnál igy tenni.

amugy fontos lenne h leszok a cigirol márcsak azért is mert akkor könnyebben mozogsz. és a mozgás az hizáshoz is jo nem csak fogyshoz.

ha ugy álsz anyagilag vannak olyan táplálékkiegészitok amivel hizni lehet esetleg ha másképp nem megy akkor ezt is kipobálhatod

2008. márc. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok édességet.Tudom károsítja a fogakat,meg ilyenek.De én is amióta csokifüggő vagyok rengeteget híztam.Én is nagyon sovány voltam.Habár most is sovány vagyok mert nemolyanrég elkaptam egy csunya vírrust és nagyon beteg voltam.Ezért lefogytam 46 kilóra.De most azért lassacskán visszakezdem nyerni eredeti súlyomat.Ugyhogy sok csokievést! :)
2008. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Én akkor hagytam abba a cigit, amikor terhes lettem és nem hogy nem híztam, de az első három hónapban fogytam is, pedig semmi rosszullét meg semmi nem volt. Bár a cigiről ha tudsz, szokj le, azzal semmit sem vesztesz. Ha hízni akarsz, akkor gondosan tartsd meg a napi öt étkezést, reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora. Reggelire olyasmit egyél, hogy vajasmézes kenyér, lekváros kenyér, mellé haboskakaó, tízóraira banán, vagy banánturmix jó sok vaníliával vagy kakaóval. Ebédre mindenképp egyél levest is (lehetőleg olyat, ami tejfölös, vagy rántásos), húst, tésztával (de azért egyél mellé néha zöldséget is, hogy legyen a szervezetedben elég vitamin), vagy egyél sokszor palacsintát, lekvárosgombócot, barátfülét, ilyesmiket, túróstészta szalonnával, hmmm..., uzsira lehet enni melegszendvicseket felvágottal, kecsappal, mustárral majonézzel, vagy majonézes kukoricasalátát. Vacsira szintén lehet szendvics. Sajnos nem tudom, hogy a lisztérzékenység miatt mi az amit ehetsz és mi az, amit nem, de pl. jót tesz a hízásnak, hogy a húst ne párold vagy süsd, hanem bundázd, igaz az lisztes, de van az ismerőseim között lisztérzékeny, akinél egyszer ebédre rántotthús volt, kérdeztem is hogy ő ezt eheti-e és azt mondta, hogy ez nem hagyományos rántotthús, ez olyan amit ő is ehet. Szóval ha jól tudom, akkor úgy is el lehet készíteni, hogy te is meg tudd enni.
2008. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A lisztes ételeket,szerencsére már nagyjából tudom helyettesiten.(bár ez nagyon-nagyon sokba kerül)Tehát a kenyérrel sincs gond.


Másrészt,igen,a cigiről szeretnék leszokni,mivel a 'Dohányzás' kategoriába irtam. Köszönöm a válaszokat! Üdv.

2008. márc. 22. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszoksz a cigiről, szebb lesz a bőröd, körmöd, nem lesz kellemetlen a leheleted és jobb lesz az illatod. Szerintem már ezért megéri. És ha sokat túrázol friss levegőn, akkor valószínűleg jobb lesz az étvágyad is, ami segíti a hízást. Nem tudom, a lisztérzékenységgel mi jár együtt, de szedhetnél valamiléyen bélflóra helyreállítót, mert a betelapített bélbaktériumok csodákat tehetnek az emésztéseddel, felszívódással. Tapasztalatból mondom, mióta a kisfiammal megetettek egy csomó probiotikumot, azóta jobb az étvágya és nőtt a súlya. Sok féle probiotikum van, neki talán a probinul vált be leginkább.
2008. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el orvoshoz, ha rendesen eszel és nagyon sovány vagy. Meg kellene nézetni, nincs-e veled valami gond. Bélféreg, stb. tudja előled elenni a kaját.

Az orvos azt is megmondja, hogy MIT egyél. Tévhit, hogy hízlaló dolgokat kellene enned!

Ha leszoksz a dohányzásról, akkor valószínű, hogy hízni fogsz valamit - de az biztos, hogy sokkal tovább élsz, szebb leszel (bőröd, fogaid, tüdőd), és jobb lesz az illatod is. Csak ajánlani tudom!

2008. ápr. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pajzsmirigytúlműködés az oka!Túl gyors az a anyagcseréd, vagy bélféreg.Esetleg tele vagy méreganyaggal, és ezért nem tudsz hízni.Colonix a megoldás!!
2008. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az oka hogy sovány vagy,de ha leszoksz a cigiről jobb lesz az étvágyad ez biztos...
2008. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!