Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigaretta miben...

Elektromos cigaretta miben tér el az igazitól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Segítséget szeretnék kérni töletek hogy miben tér el az elektromos cigi az igazitól és az egyik fajta elektromos cigi miért 16 ezer forint a másik meg miért 2000-3000 forint?


Meddig birják mi a garancia hogy akár 1-2 évig is müködnek és nem mennek tönkre?

Azt halottam hogy valami kapszula kell bele meg tölteni lehet de többet nem tudok róla esetleg ti tudnátok róla mesélni?

Köszönöm! :)


2011. nov. 25. 23:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget! :)


Még annyi infót kaphatok hogy a patront teljesen át kell hogy lyukassza az alufolia?


Mert ugye a cigi végével ki lehet a patront lyukasztani teljesen!

Ha a füstszürőn tekerek rajta mondjuk 1-2 öt szerintetek?

Nem folyik ki a patronból a vegyület?

2011. nov. 26. 17:08
 12/20 anonim ***** válasza:
ami nekem volt, azon csak egy kupak volt, amit csak le kellett venni, szerintem a mostani is olyan. A fehér az amit tölteni kell, a barna pedig egy vatta szerű anyaggal van feltöltve, erre kell önteni a töltő anyagot. Ez menetes, a végén csak egy kupak van amit leveszel róla. Menj be egy ilyen áruházba és megmutatnak mindent
2011. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

oké köszi! :)


Ez is barna amit a cigire teszek rá.

Azért kérdeztem hogy ki van lyukasztva az alufólia az nem tesz e kárt a készülékbe de nem hinném. :)

2011. nov. 26. 17:26
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát elég zavarosan fogalmaztam meg: a fehér azt kell egy töltőbe becsavarni és bedugni a konnektorba, ha már nem ég a led fény. A sárga az amibe a töltő anyagot teszik és ezt kell átitatni az utántöltő folyadékkal. Ha a fehér már feltöltődött elektromos árammal, a barna részt, csak rá kell csavarni és lehet szívni
2011. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ez teljesen más, az elektromos cigi olyan mint egy szipka. Kemény bakelit a barna
2011. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

igen igen ! :)

Kemény barna a szipkába van a folyadék is azért kérdeztem mert belenézak akkor látok ilyen alufoliás dolgot amit a cigi ugye alapból átszakít! :)


Na most az teljesen át van szakítva azért kérdeztem hogy baj e vagy sem. :)

2011. nov. 26. 19:02
 17/20 A kérdező kommentje:

Meg még annyi kérdésem lenne hogy patronokat hól lehet kapni?

Csak a neten lehet rendelni? Mert mammutba nagyobb helyeken nézzten nem árulnak. :(

2011. nov. 26. 19:26
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az elektromos cigi 3 részből áll az első az az elem a középső része az a porlasztó és a szipka részében van a vatta szerű dolog, ami át van itatva olyan anyaggal, ami gőzöl, ha szívod. Persze, hogy kell a szipkán lennie lyuknak
2011. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nagyon kevés ideig elég.. :(

Ebbe nem vatta van képzeljétek egy kis folyadék tartály van a szipkába amibe 4-5 cepp fér max .. elméletileg egy 4-5 száll szigire ellegendő a folyadék nem semmi:)))

2011. nov. 26. 22:44
 20/20 A kérdező kommentje:
még annyi kérdésem van hogy feltöltés után mennyi ideig birja a cigi mert nekem már 3x tölteni kelett du 3 órától ez normális szerintetek?
2011. nov. 26. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!