Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 5 éve cigizek, le tudok...

5 éve cigizek, le tudok mondani úgy, hogy ne kívánjam?

Figyelt kérdés
napi 7-8 szálat szoktam elszívni. Lehetséges, hogy úgy elhagyjam, h ne is kívánjam?
2011. dec. 9. 20:01
 1/2 bánomisén ***** válasza:

A leszokásnak az a lényege, hogy utána nem kívánod :-)

Amíg leszokófélben vagy, addig fogod kívánni, de amikor kiürül a nikotin a szervezetedből (cirka 3 hónap), akkor már nem.

Az persze előfordulhat, hogy a megszokott mozdulatok akár évek múlva is hiányozni fognak, de akkor foglald le a kezed valamivel és elmúlik.

2011. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy kis segítség, egy 33 éves férfi, aki már leszokott, érdemes megnézni, mit tett vele a cigaretta két hét alatt:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dVLtN..


Ezen meg tudod nézni a tüdődet, a bal oldali: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2glFa..


Érdemes sok ilyen felvételt megnézni a leszokáshoz.

A húgom kórházban ápolónő, régebben dohányzott, de miután látott egy dohányos tüdőrákos anyát megfulladni a gyerekei

előtt rá sem tudott nézni a cigarettára.

Érdemes lehet leszokási céllal körbesétálni egy tüdőgondozóban megnézni a végstádiumú rákosokat, de állítólag a dohányzás miatt tüdőrákosok borzasztóan eltorzult fejjel, szinte szétrohadt arccal halnak meg, úgy tudom ezeket fülorrgégészeten találod meg, szerintem még hatásosabb ott körülnézni, ha le szeretnél szokni.

2011. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!