Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van még valaki, aki hozzám és...

Van még valaki, aki hozzám és a családomhoz hasonlóan hamarosan abbahagyja a dohányzást, mert még jobban drágul?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 21:50
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ha valaki ugy erzi hogy nem tudja letenni... keressen ra a CHAMPIX szora. Sok sikert midnenkkinek. Egy aktiv dohanyos. :)
2011. dec. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nálunk azt hangoztatják, hogy 1000 fölé is vihetik. Mondjuk én egy héten szívok el egy dobozzal szerencsére. De azt a pénzt inkább másra fogom költeni.
2011. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Olvastam a neten,hogy jövő év végére eléri a cigaretta ára 1 doboz akár az 5-6000-ezer forintot is.
2011. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nyilván annyi lesz..
2011. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ezt az 1000ft-os cigiárat is kitalálták már hetekkel ezelőtt, mindenkinek van egy haverja, akinek a bátyjának a haverja látta, hogy már tényleg annyi :D és nekem mégis 600ft-ért adják a boltban:) Persze belátható időn belül lehet hogy tényleg annyi lesz, de nem egyik napról a másikra meglepetésnek:)

Egyébként január elsejétől én is abba akarom hagyni. Már próbálkoztam vele Decemberben is, pl múlthéten még elment a napi 1 doboz, ezen a héten hétfőn is 4szálat szívtam, kedden is 3at, de mivel holnap azért csak szilveszteri buli.. ott még cigizni akarok :D ugye leszokás közben érdemes kerülni azokat a helyzeteket, ahol rágyújtana az ember, így januárban sehová sem tervezek semmiféle bulit, hogy ezzel is könnyítsem a helyzetem:) Egyrészt drága, de az egészségem miatt is aggódok, nem akarom, hogy egyszercsak túl késő legyen. Meg rossz az, amikor az ember agya kattog egy-egy előadáson, vagy órán, hogy mikor lesz már szünet :D szenvedni fogok pár hétig, de meg fogja érni:)

2011. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szenvedni fogunk mindannyian kik az adótol kik a cigileszokástól na de ez az élet, új törvény új fogadalom én is leakarok szokni, már a piáról sikerült (pedig be sem tiltották.)Most jön a cigi utána jön a kávé és minden ami egészségtelen szerintem kövessetek ti is mert tibelőletek is csak egy van nem? A jelszó mindenek felett: az "egészség"
2011. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Engem nem izgat, mert 7e-ért tudok venni egy kiló szofi dohányt, így 60 ft-ra jön ki egy doboz. Inkább te is kérdezősködj ismerősöktől, hogy tudnak-e valahonnan olcsón cigit.
2012. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!