Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Herbal fű (rossz utóhatások...

Herbal fű (rossz utóhatások nem akarnak megszűnni. )?

Figyelt kérdés
Szerda este kicsit beittunk haverokkal és amikor indultunk volna haza elszívtunk egy herbal cigit. 2 körig bírta mindenki. ahogy kifújtam a füstőt, BÁMM beflesseltem, mintha a mátrixban lennék. azóta már 2szer aludtam, de egyszerűen nem megy ki. de ez már nem a rendes hatása, hanem valami egész más. gyorsan ver a szívem, remegek, pánikolok. nagyon félek, hogy nem fog elmúlni. kérlek segítsetek!
2011. dec. 30. 08:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
Én csak azt nem értem, hogy miért nem tudtok venni vagy 2 fem magot, kiszórni akárhova, esetleg néha meglocsolni, és lenne őszre 300 grammotok, amit szívhatnátok egész évben. 2 darab mag 2500 forint, akárcsak az 1 gramm herbálnak csúfolt, SZINTETIKUS thc.
2011. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hm
2011. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én kb heti 3-4x szívtam eddig herbált,de még soha nem volt ilyen problémám. A normál fűnél volt hogy 4-5óráig is bennem maradt, de hogy herba maradjon több napig, azt nem tudom hogy csináltátok xD
2013. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Legyen otthon frontin par szem, asvanyviz (mentes), multivitamin tabi. A hanyas ellen ne kuzdj jobb az ha kitisztul. 3 nap es vege. Legkozelebb meg ovatosabban
2014. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!